Foosball Cup – popularne „piłkarzyki” na Androida

Czy lubicie spędzać swój wolny czas, grając ze znajomymi w grę potocznie nazywaną „piłkarzykami”? Jeżeli tak, to w tym wpisie znajdziecie produkcję, która powinniście zainstalować na Waszym urządzeniu z Androidem. Foosball Cup, bo o tej aplikacji mowa, to naprawdę dobre wirtualne piłkarzyki, dzięki którym można w „barową” wersję piłki nożnej grać wszędzie tam, gdzie to tylko jest możliwe. Zainteresowani? W takim razie czytajcie dalej.

Gra z tego wpisu, tak jak wspominaliśmy, to nic innego jak nowoczesna wersja „piłkarzyków”. Zasad gry w tym przypadku chyba więc pisać nikomu z Was nie musimy, bo każdy pewnie wie o co chodzi. Zresztą, co trudnego i skomplikowanego może być w strzelaniu do bramki rywali, prawda?

Foosball Cup oferuje nam kilka trybów gry. Możemy zagrać sobie w nim jedynie mecz towarzyski bądź też spróbować swoich sił w turnieju międzynarodowym. Oczywiście, w produkcie Ludus Studio nie mogło zabraknąć też opcji pozwalającej na grę wieloosobową na jednym urządzeniu. Z wiadomych względów, korzystać z niej polecamy jedynie posiadaczom większych urządzeń.

Jak się pewnie domyśliliście, w grze sterować możemy jedynie reprezentacjami narodowymi. Do wyboru jest ich całkiem sporo, tak więc każdy z Was powinien wybrać coś dla siebie. Co ciekawe, poza znanymi krajami, możemy skorzystać też z tych mniej popularnych, na przykład, Arabii Saudyjskiej.

Dodajmy jeszcze, że w Foosball Cup umożliwiono graczowi wybór poziomu trudności i liczby bramek, do ilu ma rozgrywać się dane spotkanie. Fanom taktyki piłkarskiej w grze z tego wpisu powinno spodobać się również to, że możemy w niej wybrać formację dla sterowanej przez nas ekipy (do wyboru są trzy ustawienia).

Opisywaną tutaj produkcję pobrać możecie z Google Play. Jest ona dostępna zupełnie za darmo, tak więc jeżeli tylko jesteście fanami „piłkarzyków”, z cała pewnością powinniście ją pobrać na swój telefon bądź tablet.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button