Daily Photo – sprawdź, jak Twoje dziecko rośnie w oczach

W internecie znaleźć można wiele filmików, które składają się z setek fotografii pokazujących, w jaki sposób dorastało dziecko, rosło posadzone drzewo bądź zmieniało się nasze zwierzątko. Dzięki aplikacji „Daily Photo” Ty również będziesz mógł stworzyć podobną bazę zdjęć wybranej przez Ciebie osoby, rośliny czy pupila.

Muszę przyznać, że na „Daily Photo” nie trafiłem w Android Markecie przypadkowo. Pewien znajomy, któremu ostatnio urodziła się córka, wpadł na pomysł, że będzie swojemu oczku w głowie robił zdjęcie każdego dnia, by później, za minimum rok, zobaczyć, w jaki sposób Julka się zmieniała.

Z racji tego, że pomysł kolegi bardzo mi się spodobał, postanowiłem nieco pomóc w dość oryginalnym przedsięwzięciu i po pewnym czasie znalazłem w sieci aplikację „Daily Photo”, która przygotowana została specjalnie z myślą o takich osobach, jak mój znajomy.

Opisywany w tym wpisie program to swego rodzaju kalendarz, w którym do każdego dnia możemy przypisać wybrane przez nas zdjęcie. Oczywiście nie musimy fotografować osób czy zwierząt. Możemy, na przykład, ustalić sobie, że codziennie zrobimy fotografię z budowy naszego domu czy posadzonego przy nim drzewa.

Jeśli chodzi o opcje zawarte w „Daily Photo”, to tak naprawdę nie ma ich za wiele. Poza funkcją „Zrób zdjęcie” oraz „Przeglądaj Galerię” użytkownik dostaje również dostęp do statystyk wykonywanych przez siebie zdjęć oraz ładnie prezentującego się kalendarza.

Niestety, autorzy „Daily Photo” nie pomyśleli o jakiejkolwiek formie przypomnienia wykonania fotografii. A szkoda, bo z wieloma sprawami na głowie nie zawsze pamięta się o użyciu aparatu, nawet jeśli zaplanowaliśmy tę czynność jakiś czas temu i każdego dnia ją wykonujemy.

Mimo wszystko warto polecić „Codzienne Zdjęcie”. Tym bardziej, że jego pobranie z Android Marketu zupełnie nic nie kosztuje.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button