Colour Owner – znajdź farbę idealną do Twojego mieszkania

Planujecie w najbliższym czasie zmienić kolor ścian w Waszym mieszkaniu, ale nie macie czasu, by odwiedzić sklep i sprawdzić, jaka farba najbardziej, by Wam odpowiadała? Teraz to żaden problem. Wystarczy pobrać na telefon aplikację Colour Owner marki Dulux i skorzystać z oferowanych przez nią funkcji, o których napiszemy więcej właśnie w tym wpisie.

Na wstępie chcieliśmy poinformować, że w żaden sposób nie chcemy reklamować tutaj marki Dulux. Chcemy natomiast pokazać Wam, jak pomocna w dzisiejszych czasach bywa nowoczesna technologia i jak bardzo ułatwia ona życie. Nie ukrywamy jednak przy tym, że pomysł na program Colour Owner bardzo przypadł nam do gustu i mamy nadzieję, że wkrótce podobnymi mobilnymi produktami będzie mogło pochwalić się jeszcze szersze grono różnego rodzaju firm.

Opisywany przez nas program zawiera kilka zakładek. Najważniejszą z całą pewnością jest ta pierwsza – Kolory. Jak sama nazwa wskazuje, możemy przeglądać w niej paletę barw oferowanych przez Dulux. Co ciekawe, kolory podzielone zostały tutaj na kilka kategorii. Dzięki temu możemy przeglądać, na przykład, tylko kolory ciepłe albo intensywne.

Warto dodać, że poza ręcznym przeglądaniem dostępnych barw możemy również skorzystać z dostępnego w programie automatu. Wystarczy, że zrobimy zdjęcie koloru, który wpadł nam w oko, a aplikacja sama wyświetli nam jego symbol, a nawet zaproponuje produkty marki Dulux pasujące do naszych upodobań.

Poza zakładką „Kolory” narzędzie z tego wpisu oferuje jeszcze kategorię „Dodatkowe materiały” i „Lista sklepów”. W tej pierwszej z nich znajdziecie filmiki i reportaże z akcji organizowanych przez Dulux, natomiast ta druga pozwala na znalezienie znajdującego się w naszej okolicy miejsca, gdzie można zaopatrzyć się w farbę i inne produkty służące do malowania mieszkania.

Colour Owner można pobrać z AppStore i Google Play. W obu przypadkach program jest darmowy. Jeżeli planujecie więc w najbliższym czasie remont Waszych czterech kątów, powinniście się nim zainteresować.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button