Pocket HalfPipe – wymiataj na deskorolce

Pocket HalfPipe wcielamy się w postać chłopaka, którego ulubionym zajęciem jest wykonywanie tricków na deskorolce. Dzięki wykorzystaniu wszystkich możliwości naszego iPhona, możemy kręcić prawdziwe wygibasy w powietrzu. Nie wierzycie? Sprawdźcie się w produkcji studia NaffRobot.

Opisywana aplikacja to połączenie gry zręcznościowej z humorystycznymi akcentami. Uwierzcie mi, że można się uśmiać, kiedy nasz patyczakowy koleżka wstaje po upadku, a deska przywala mu prosto w kask. Trening pod okiem czujnego trenera jest przyjemny i wymagający. Pokażcie na co Was stać!

Na początku wybieracie strój dla swojego zawodnika. Możecie dobrać kask, ubrania, oraz buty. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby ustawić ulubioną muzykę w opcjach aplikacji. Kiedy zawodnik będzie już gotowy, możecie przejść do treningu.

Zabawę zaczynacie od spokojnego jeżdżenia po rampie (?). Sterujecie postacią za pomocą czerwonego przycisku z lewej strony ekranu. Ta niepozorna ikonka w dalszych częściach gry się bardzo rozwija. Umożliwia bowiem wykonywanie tricków w powietrzu, które łączą się z podkręceniem deski. Jeżeli dodacie do tego jeszcze złapanie ręką jej brzegu, wyjdzie prawdziwy majstersztyk.

Jak już wspomniałam, autorzy wsadzili w grę wszystkie opcje, jakie posiada nasze urządzenie. Kiedy będziecie w powietrzu, przechylcie swojego iPhona w prawo, bądź w lewo, a zawodnik wykona obrót. Za każdy trick otrzymujecie ocenę.

Nie poddawajcie się, jeżeli na początku nie będzie Wam szło za dobrze. Jestem pewna, że jak uda Wam się wykonać pierwszy porządny trick, nie będziecie mogli oderwać się od produkcji.

Od strony graficznej Pocket HalfPipe prezentuje się prosto, ale ładnie. Nie byłoby wygodnie patrzeć na ekran, kiedy dookoła dominowałyby neonowe kolory. Stonowane barwy umożliwiają skupienie się na jeździe.

W grze znajdziecie samouczek, dzięki któremu bardzo szybko nabierzecie wprawy w skokach. Możecie go oczywiście ominąć, ale radzę posłuchać rady autorów i przeanalizować każdą poradę, jaka wyświetli się na ekranie. Wtedy będziecie mieć pewność, że wykorzystujecie możliwości gierki w całości. Szczerze polecam!

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button