AndroidDarmoweGry na AndroidaGry na iOSiOS

Twin Moons – pomóż bohaterowi odzyskać pamięć

Głównym bohaterem Twin Moons jest Jack. Mężczyzna z niewiadomych powodów nie może przypomnieć sobie kim jest. Zna tylko swoje imię i chwilami gdzieś w myślach widzi pozornie znajome miejsca.

Pewnego dnia decyduje się na poznanie swojej historii. Wybiera się w podróż po swoje wspomnienia. Towarzyszymy mu w całym procederze, pomagając w rozwikłaniu jednej, wielkiej zagadki.

Standardowo – studio G5 przygotowało dla swoich graczy 3 poziomy zaawansowania. Pierwszy jest dla leniuchów, bądź początkujących. Znajdziemy w nim mapę z miejscami akcji i aktywnymi strefami, szybko ładujące się podpowiedzi i przeskakiwanie mini-gierek.

Druga opcja – moim zdaniem najbardziej przydatna, oferuje to samo co pierwsza, tylko z wolniejszym ładowaniem się hintów. Trzeci poziom zaawansowania to brak aktywnych miejsc na mapie i bardzo powolne uzyskiwanie podpowiedzi.

Pokonanie całej planszy w trybie casual (najprostszym) zajęło mi około godziny. Weźcie jednak pod uwagę, że szłam na totalną łatwiznę – praktycznie nie myślałam, tylko korzystałam z podpowiadajek na potęgę. Nie narzekam – bawiłam się bardzo dobrze, chociaż zabrakło mi charakterystycznych dla hidden objects stref z poszukiwaniem ukrytych rzeczy na jednym planie.

Jeżeli chodzi o kwestie wizualne, to zapewne się domyślacie, że w tego typu grach autorzy nie do końca przywiązują do tego większej wagi. Jest tak, jak zwykle – widać wszystko i nic dokładnie. Można się przyzwyczaić :)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

Review Overview

Pomysł
Wykonanie
Grywalność

Ok!

Hidden objects to dobra zabawa dla osób lubiących przygodówki. Jeśli chcecie się trochę odstresować, pobierajcie. Bądźcie jednak przygotowani na konieczność wykupienia pełnej wersji...

Tagi

Podobne

Back to top button
Close