Warhammer: Snotling Fling – załaduj na procę goblina i niszcz fortyfikacje

Osoby korzystające z jabłuszkowych urządzeń powinny jak najszybciej przenieść się do AppStore i pobrać Warhammer: Snotling Fling za darmo. Obowiązująca promocja potrwa krótki czas, więc im szybciej zgarniecie grę na swoje urządzenia, tym lepiej.

Dla posiadaczy Androida nie mam już takich dobrych wieści. Za opisywaną produkcję w sklepie Google Play trzeba zapłacić ponad 16 złotych. Uwierzcie mi jednak, że warto. Przekonacie się o tym w dalszej części tego wpisu ;)

ewef

W grze głównymi bohaterami są ohydne, zielone gobliny. Owe stwory pakujemy na procę i wyrzucamy z potężną siłą w stronę fortyfikacji, niszcząc konstrukcje i tym samym zabijając znajdującą się tam ludność.

Naszym celem jest przede wszystkim pokonanie wszystkich istot, jakie znajdują się na planszy. Nie jest to łatwe, bowiem zawsze chowają się w trudno dostępnych miejscach. Bardzo dokładny cel i precyzyjne użycie naciągu sprawia, że przechodzimy do kolejnego levelu.

wfefew

Obecnie do przejścia jest około 60 poziomów. Każdy jest inny i wymaga większych nakładów umysłowych, niż poprzedni. Do dyspozycji mamy określoną liczbę goblinów. Jeżeli jednym nie pokonamy przeciwnika, będziemy musieli podjąć kolejną próbę. Jeżeli i ta zawiedzie, a w naszym portfelu znajdą się wirtualne pieniądze, korzystamy z power-upów w postaci magicznego kamienia, wielkiej stopy i innych.

vefew

Produkcja wykonana jest perfekcyjnie i aż miło się na nią patrzy. Jeśli lubicie połączenie gier zręcznościowych z logicznymi, koniecznie przetestujcie opisywaną apkę. To must have dnia dzisiejszego! ;)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button