Relaxing Fall – relaksacja w tetrisowym stylu w wykonaniu polskiego twórcy

Relaxing Fall to kolejna produkcja autorstwa naszego rodaka, a mianowicie Emila Leszczyńskiego. Chłopak ma głowę na karku i co jakiś czas prezentuje nam ciekawe apki na urządzenia mobilne.

Tym razem skupimy się na wariacji Tetrisa osadzonej w iście relaksacyjnym klimacie natury. Jeżeli chcecie się rozerwać, a jednocześnie odpocząć, przyjrzyjcie się bliżej opisywanej produkcji.

Gra nie jest na pozór skomplikowana. Może się jednak okazać, że po chwili stanie się dla naszego mózgu prawdziwym wyzwaniem. Zależnie od ustawienia kamery (istnieje kilka różnych ,,rzutów”), jest łatwiej, bądź trudniej zapanować nad bloczkowym chaosem.

Do dyspozycji graczy autor oddał 3 miejsca akcji: ogród (wersja darmowa), góry (odblokowanie za zapisanie się do newslettera), oraz niebo (uzyskanie dostępu za małą darowiznę).

Niezależnie od poziomu, zasady pozostają te same. Naszym celem jest takie przestawianie klocków, by spadając na powierzchnię wody, tworzyły jednolitą ,,podłogę”. Jeśli uda nam się w jednej linii postawić cegiełki, rząd znika, zwalniając miejsce dla kolejnych elementów.

Zabawa kończy się wtedy, gdy nie pozostaje miejsca na planszy, bądź gdy sami o tym zadecydujemy. Sterowanie jest proste, bowiem odbywa się przy pomocy gestów, bądź dotykania ikonek.

Ustawienie kamery jest bardzo ważne. Jeżeli chcemy mieć utrudnienie, warto pozostawić tak, jak na pierwszym screenie. Kolejne kombinacje dają większy wgląd w kształt bloczków, a tym samy ułatwiają dopasowywanie.

Jedno jest pewne – można naprawdę fajnie pobawić się podczas testów. Może nie jest to szczyt możliwości graficznych, ale ile prostych gierek z banalną grafiką uzyskało wielką popularność…? :)

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button