Woblink – ciekawy czytnik e-booków na Androida

Coraz więcej osób zaczyna pomału przekonywać się do elektronicznych książek, czyli tzw. e-booków. Dlatego właśnie postanowiliśmy na łamach naszego blogu przedstawić Wam kolejny ciekawy program umożliwiający czytanie na ekranie naszego urządzenia z systemem operacyjnym Android. Drodzy Czytelnicy, przed Wami aplikacja „Woblink”.

Woblink to aplikacja, w której każdy miłośnik dobrej, a zarazem nowoczesnej, książki znajdzie coś dla siebie. Można w pewnym sensie napisać, że jest to program zastępujący program do czytania e-booków oraz księgarnia umożliwiająca nam zakup interesującej nas pozycji bez potrzeby ruszania się z ciepłego, wygodnego fotela.

Oczywiście, autorzy opisywanego przez nas programu pomyśleli również i osobach, które przed użyciem aplikacji chcą najpierw przetestować jej możliwości. Dlatego właśnie stworzono darmowe publikacje, które zupełnie bezpłatnie można pobrać do Woblinka i wypróbować na każdy interesujący nas sposób.

Podczas testu programu bardzo spodobała nam się opcja umożliwiająca zmianę czcionki używanej w danej publikacji. Oprócz tego godna uwagi jest na pewno również funkcja zaznaczania ważnych dla nas cytatów, co szczególnie powinno się przydać miłośnikom książek naukowych.

W opcjach oferowanych przez Woblink można także znaleźć nocny tryb czytania, dzięki któremu nasze oczy mniej męczą się, gdy zapoznajemy się z treścią danej książki przy zgaszonym świetle.

Jak przystało na czytnik e-booków, w Woblinku możemy korzystać z interaktywnego spisu treści pozwalającego nam na szybkie dotarcie do interesującego nas rozdziału oraz mobilnych zakładek, dzięki którym nie musimy za każdym razem szukać ostatnio przeczytanego fragmentu.

Na końcu można jeszcze wspomnieć o tym, że opisywana aplikacja współpracuje z Facebookiem i Twitterem, dzięki czemu możemy w kilka sekund opublikować na naszym profilu w portalu społecznościowym ciekawy cytat z właśnie czytanej przez nas książki.

Sam Woblink można pobrać z Android Marketu zupełnie za darmo.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button