Czym jest Chromoting?

chromotingJedną z najlepszych rzeczy, które zostały wprowadzone do przeglądarki Chrome była możliwość posiadania tych samych zakładek, rozszerzeń i ustawień aplikacji na wszystkich swoich komputerach. Wprowadzono to także w mobilnej wersji aplikacji, lecz dotyczyło to tylko i wyłącznie zakładek. Wtyczek tego typu jak w Chrome Web Store jeszcze nie wprowadzono.

François Beaufort ogłosił, że rozpoczęły się nad rzeczą, którą nazwano po prostu „Chromoting”, która ma byćchromoting (2) aplikacją pozwalającą użytkownikom na zdalne kontrolowanie swoich przeglądarek Chrome.

Aktualnie nie mamy właściwie żadnych informacji oprócz screenshota w szufladzie aplikacji, gdzie pośród innych znajdziemy ikonkę nowego działa ekipy Chrome. Prace oczywiście już się zaczęły (dokładnie 6 dni temu), co potwierdzają Chromium Appspot Code Review, gdzie znajdziemy tego typu informacje. Wynika z nich, że trochę jeszcze poczekamy na wersje pre-alfa, bo prace dopiero się rozpoczęły.

Niestety nie wiemy dokładnie czym będzie sama aplikacja. Czy będziemy mogli zdalnie sterować swoim urządzeniem z Androidem, czy tylko przeglądarką, a może pozwoli tylko ona na dostęp do danych, które zapisane są w przeglądarce na komputerze. Nie wiadomo nic na ten temat.

Co przyniesie czas? Zobaczymy.

źr: androidpolice.com

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button