Where’s my cat – znajdź swojego kociaka

A teraz bardzo ciekawa gra. Naprawdę, bardzo dobry pomysł. W tym przypadku przenosimy się do rysunkowego, czarno-białego świata. W nim tylko nasz dom oraz kot. Zwierzak, którego musimy odnaleźć. Nie ma jednak tutaj żadnego związku z Where’s My Water.

wheresmycat

Gdzie jest mój kot? Trzeba go odnaleźć wśród wielu przeróżnych elementów codziennego użytku. Aby poszukać go musimy klikać na wszystkie przedmioty, które mogą w jakiś sposób doprowadzić do odnalezienia kota. Kierujemy się tu nie tylko logicznym myśleniem lecz także instynktem. Często to dzięki niemu znajdujemy kotka. Aby odróżnić zwierzę od reszty został on przedstawiony cały na czarno. Z całą pewnością jest więc to produkcja logiczna. Momentami zręcznościowa, zwłaszcza w momentach, gdy trzeba szybko złapać zwierzaka.

Nie wystarczy jednak odnaleźć kocurka tylko raz. W każdej rundzie odszukujemy go ponownie. Nasze dotknięcia/tapnięcia w ekran są podliczane i sumowane na końcu każdej z rund. Po znalezieniu kotka we wszystkich miejscach kończymy grę. Możemy oczywiście zacząć od nowa. Za kolejnym razem miejsca w których szukamy kociaka zmieniają się. Oddala to zabawę od monotonii, która totalnie wyeliminowałaby dobrą zabawę.

Muzyka oraz świetnie wykonana grafika nadają grze charakteru i dzięki niej jeszcze bardziej podobać się może rola, można by rzecz – kociego detektywa. Tutaj ogromny plus!

Ocena 9/10
Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button