Sago Mini Forest Flyer – polataj sobie przesłodkim ptaszkiem

Sogo Mini Forest Flyer to gra stworzona z myślą o dzieciach, bądź rodzicach, którzy poprzez zabawę, chcieliby nauczyć dziecko otaczającego świata. Większość naszych Czytelników prawdopodobnie nie skusi się na opisywaną aplikację, ze względu na swój wiek. Jeśli jednak macie ochotę pośmiać się i porobić słodkie minki do ekranu – sprawdźcie tą grę. Uważam, że zdecydowanie warto.

ptak

Forest Flyer to ptaszek, który mieszka w domku w lesie. Kiedy mamy ochotę nim polatać, dzwonimy dzwoneczkiem przyczepionym do dachu domku i uradowany wylatuje nam na przywitanie.

ptak2

Fruwanie po kolorowym lesie jest magiczne i bardzo zabawne. Sterowanie odbywa się za pomocą dotyku ekranu z różnych stron – jest bardzo proste.

W grze zasadniczo nie mamy etapów, nasze zadanie polega na zafundowaniu naszemu przyjacielowi przyjemnej podróży po lasku. Po drodze zrzucamy szyszki, jabłuszka, napotykamy muffinki, które ptaszek bardzo lubi (zajada się nimi w przekomiczny sposób). Gdy natkniemy się na huśtawkę – bujanie gwarantowane. Warto czasem zatrzymać Flyer’a na zwykłej gałązce – zacznie wydawać z siebie przeróżne dźwięki, które niekoniecznie są piosenką – raczej zabawnym zlepkiem pisków.ptak3

Efekty dźwiękowe są przyjemne dla ucha. Szata graficzna jest na takim poziomie, na jakim powinna być, gdy graczami są małe dzieci – prosta, kolorowa, nieskomplikowana. Dominują pastelowe kolory.

Aplikacja obecnie jest na przecenie, jako ,,app of the week”. Do pobrania za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 9/10 (jako gra dla dzieci).

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button