Crazy Ropes – wspinaczka po linach

Wczoraj prezentowaliśmy Wam najnowszą produkcję Hugo World. Nie wiem czy pamiętacie teleturniej telewizyjny, do którego dzwoniło się, aby móc zagrać na linii w jedną z gier Hugo. Jedną z nich była podróż po lianach – aplikacja z tego wpisu jest czymś bardzo podobnym, tyle że zamiast lian, mamy liny, a zamiast trola Hugo – małego człowieczka. Sprawdźcie swoje siły w Crazy Ropes.

Zadanie gracza w opisywanej aplikacji polega przede wszystkim na wspinaniu się. Wybieramy postać, jaką chcemy się poruszać (oczywiście początkowo tylko jedna jest odblokowana), i pędzimy na podbój wspinaczki w kamieniołomach. Jeżeli przyjdzie Wam ochota na zmianę bohatera, będziecie mogli go wykupić za wirtualne pieniądze, które zbierzecie podczas gry.

Nominały są różne – zależnie od liny, po której się wspinacie, traficie na 10, 20, 50, bądź 100. Musicie być ostrożni podczas wchodzenia, gdyż wszędzie czai się niebezpieczeństwo. Przeszkadzajkami mogą być cegły, czaszki, spadające kamienie i wiele innych.

Podczas gry zauważycie w wielu miejscach tabliczki zachęcające do wejścia w wyżłobiony tunel – warto tam zaglądać, żeby zwiększyć swój portfel.

Jeżeli chodzi o sterowanie – używacie dwóch palców (albo – jeśli komu wygodniej – jednego). Klikacie z prawej, lub lewej strony ekranu, aby skoczyć na pobliską linę, bądź zrobić unik przed spadającymi kamieniami. W sklepie dla gracza możecie kupić wiele ulepszeń postaci, które na przykład zabezpieczą Was przed upadkiem.Polecam.

Item not available.

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button