Hugo World – Hugo tworzy swoje miasteczko

Hugo to jedna z najbardziej znanych mi postaci z dzieciństwa. Aż mi się buzia uśmiechnęła, kiedy odnalazłam grę strategiczną Hugo World. Zadanie gracza (jak to zwykle bywa w grach strategicznych), polega na zbudowaniu świata dla naszego bohatera – w tym przypadku również dla jego rodziny.

Hugo wraz ze swoją rodzinką osiedla się w stworzonej przez Was wiosce. Początkowo na planszy nie będziecie mieć za dużo budynków – będzie przeważał śnieg dziwne pagórki. Wasze zadanie w opisywanej aplikacji będzie polegało na wybudowaniu najpotrzebniejszych schronień dla troli i zapewnienie im dogodnego życia.

Na ekranie z prawej strony widzicie ikonkę straganu – tam możecie kupować wszelkiego rodzaju budynki, place zabaw, domki, piekarnie, ozdoby (np. widoczna na obrazku choinka), lub miejsca, gdzie wykluwają się małe trole ;)

Zasady gry są proste i klarowne. Przez aplikację przeprowadza nas samouczek, dzięki któremu bez problemu osiągniemy sukces. Nasze miasteczko zdobywa różne odznaczenia i medale. Ważna jest jego ranga, dlatego wszystko planujcie dokładnie.

Musicie zadbać nie tylko o to, aby mieszkańcy wioski mieli gdzie się podziać. Ważne jest również pożywienie, które zimową porą nie jest tak łatwo dostępne. Budujecie więc piekarnię, sadzicie zboże i produkujecie chlebek, oraz inne smakołyki, które pozwolą na nabranie tłuszczyku.

Oprawa graficzna jest bardzo przyjemna, sterowanie nie sprawia problemu. Na początku zabawy otrzymujemy od twórców diamenty, które przyspieszają na przykład budowę domków – nie dajcie się ponieść emocjom i nie wydajcie ich od razu, bo później będziecie o nie ciężko musieli zabiegać ;)

Pobierz Hugo World za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 8/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button