DarmoweGry na iOSiOS

Eternity Warriors 3 – rewelacyjna gra akcji

Jeżeli macie ochotę na porządną produkcję, w której będzie lała się krew, a Wy będziecie mieć okazję na wykazanie się swoimi umiejętnościami w walce z przeciwnikiem, porzućcie wszystkie banalne gierki i podejmijcie wyzwanie Eternity Warriors 3.

W grze wcielamy się w postać wojownika, który potrafi się posługiwać bronią, jak mało kto. Przemierzamy plansze (swoją drogą bardzo trudne) i zabijamy wszystko, co stanie na naszej drodze. Nie spodziewajcie się wielu ludzkich postaci. Przeciwnicy, z którymi będziecie walczyć, będą stworami z niezwykłymi umiejętnościami. Będziecie musieli się porządnie natrudzić, aby ich pokonać.

Główny bohater jest oczywiście uzbrojony – poruszamy się nim za pomocą joisticka z lewej strony, a używamy broni, korzystając z przycisku z prawej. Początkowo macie jedynie do dyspozycji miecz, który wystarcza na zabicie podstawowych przeciwników. Z czasem okaże się, że wymachiwanie takim sprzętem nie będzie wystarczające.

Podczas przechadzki po krainie, będziecie mieć okazję na zbieranie różnego rodzaju fantów, które następnie wymienicie na ulepszenie swojego uzbrojenia. Nie ma co chomikować tego, co zebraliście, gdyż może się okazać, że nie zdążycie się tym nacieszyć, bo przeciwnik Was zabije.

Kraina, po której chodzicie jest wielka i magiczna. Zbierajcie (a raczej rozwalajcie) wszystko, co stanie Wam na drodze, choćby to była skrzynia, bądź beczka. Wszędzie może czaić się coś przydatnego. Do boju!

Pobierz grę za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 9/10.

Tagi

Podobne

Back to top button
Close