World Zombination – strategia w czasie rzeczywistym debiutuje na iOS

Stęskniliście się za zombiakami? Przychodzimy z pomocą i oferujemy Wam World Zombination – nowość, która pojawiła się w AppStore kilkadziesiąt minut temu. W produkcji przychodzi nam wcielić się w rolę zainfekowanych (zombie), bądź tych, którzy przetrwali. Decyzję możemy podjąć samodzielnie na początku zabawy.

Jak już wspomniałam we wstępie, pierwszym zadaniem gracza jest zdecydowanie o przystąpieniu do jednej z podstawowych grup. Do wyboru mamy Zombie, które mają w planach przejęcie panowania na świecie, bądź Ludzi, którzy mają w planach opanowanie inwazji. Gra odbywa się w trybie multiplayer online, więc połączenie z internetem jest koniecznością.

Pierwsze, co spotkało mnie w aplikacji, to zawieszenie działania serwera. Tak było przez dobre kilkanaście minut. Problem zrzucam na to, że apka dopiero pojawiła się w iOS-owskim sklepie i prawdopodobnie jest właśnie oblegana przez tysiące potencjalnych graczy.

Jako zombiaki staramy się opanować cały świat, przemieszczając się po kolejnych miastach. Przychodzi nam mutować przedstawicieli swojego gatunku, by tworzyć coraz to silniejszych umarłych-nieumarłych. Do odkrycia jest ponad 50 jednostek, dzięki czemu zdecydowanie nie da się nudzić.

Do wykonania jest ponad 50 misji oraz możliwość wzięcia udziału w starciu Player versus Player. Trzeba przyznać, że tytuł jest bardzo chwytliwy i szybko zapada w pamięć.

Zawodnik ma możliwość zakładania gildii z innymi graczami i planować ataki wspólnie. Gra była zapowiadana już dawno temu. Osoby wyczekujące publikacji prawdopodobnie szybko nie opuszczą swoich mobilnych urządzeń z zainstalowaną aplikacja. Studio Proletariat oferuje wiele ciekawych możliwości, więc nie ma na co czekać ;P

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button