Jewel Raiders – 140 leveli kryształowej łamigłówki

Jeżeli jeszcze macie siłę na odkrywanie nowych gier z kategorii match 3, możecie wypróbować Jawel Raiders. Dzieło studia TangoMe pojawiło się kilka godzin temu w AppStore i czaruje ponad 140 poziomami. Czy zaczaruje nas na tyle, by uzyskać dobrą ocenę? Sprawdźmy!

cvda

Zanim rozpoczniemy swoją przygodę w Jawel Raiders, musimy wybrać postać podróżnika. Mamy do dyspozycji kobietę, bądź mężczyznę. Kolejna rzecz to rozpoczęcie powolnej przechadzki po pierwszych częściach mapy. Należy uzbroić się w cierpliwość, bo tutorial w produkcji jest bardzo upierdliwy. Twórcy upewniają się, że gracze w 100% rozumieją zasady, zmuszając do wykonania określonych czynności (czego szczerze nienawidzę).

Co tu dużo mówić – zasady chyba wszyscy znamy. Bloczki – w pionie bądź poziomie zbieramy trzy identyczne i w ten sposób zdobywamy punkty. W przypadku opisywanej gry jest trochę inaczej, bo naszym zadaniem jest wyznaczenie drogi podróżnikowi. Musimy więc skupiać się na określonej kostką trasie.

cad

Zamiast znanych nam kierunkowych strzałek, występują TNT. Nie zmienia o faktu, że efekt ich działania jest identyczny, jak wspomnianych strzałek kierunkowych – zniszczenie wszystkiego w pionie, bądź w poziomie.

Przed rozpoczęciem zadania widzimy misję jaką powinniśmy wykonać. Określone są również punktacje i ilość ruchów. Za każdy z leveli otrzymujemy od 1 do 3 gwiazdek i złote monety. Życia – tych mamy 5 (czyli standardowo). Na naładowanie jednego należy poczekać kilkanaście minut, ale to prawdopodobnie znowu nic szczególnie nowego nie wniesie do Waszego życia :)

cds

Aplikacja sprawuje się bardzo dobrze i wygląda sympatycznie. Wspomniane 140 leveli czeka na aktywnych graczy. Można się fajnie pobawić, jeżeli lubi się match 3 :)

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button