Crash Drive 3D – ciekawe wyścigi na Androida

Gry wyścigowe są bardzo popularnym typem produkcji wśród wszystkich użytkowników korzystających z urządzeń z systemem Android. Właśnie dlatego postanowiliśmy, że zaprezentujemy naszym Czytelnikom dość ciekawie prezentującą się aplikację „Crash Drive 3D”, w której naszym zadaniem jest ściganie się z innymi pojazdami w nieco innej formie, w porównaniu z większością gier tego rodzaju.

Już we wstępie musimy ostrzec niektórych, że opisywana w tym wpisie produkcja nie należy do najładniej wyglądających, tak więc miłośnicy świetnie prezentującego się trójwymiaru na pewno w „Crash Drive” nie znajdą nic dla siebie.

Obiecaliśmy sobie jednak, że zaczniemy ten wpis od opisania atutów produkcji od A10.com.Wprawdzie do końca nam się zrealizować zadania, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by napisać teraz nieco o zaletach opisywanej gry.

Jeśli chodzi o rozgrywkę toczącą się w „Crash Drive”, to z pewnością jest o czym pisać. Gracz wciela się w rolę kierowcy pojazdu startującego w pustynnym wyścigu. Jak nietrudno się domyślić, naszym zadaniem jest wygranie rywalizacji z innymi kierowcami. Nie jest to jednak takie proste, bowiem w mobilnym produkcie od A10.com nie tylko musimy zająć pierwsze miejsce, lecz także zbierać monety podczas wyścigu i wybijać się – niczym Kamil Stoch – z różnego rodzaju progów.

W sumie do wyboru jest kilka trybów gry. Możemy, na przykład, jedynie zaliczać checkpointy lub także skupić się na zdobywaniu jak największej ilości punktów za powietrzne akrobacje wykonane naszym pojazdem.

Plusem „Crash Drive” jest bez wątpienia również spora ilość oferowanych w nim samochodów – od zwykłych sportowych po pojazd służący do przewozu większej ilości osób.

Niestety, autorzy gry zaserwowali nam jedynie jedną planszę, pustynną. Po pewnym czasie „Crash Drive” może więc się znudzić, szczególnie osobom lubiącym częste zmiany.

Warto też wspomnieć o bardzo kiepskim sterowaniu zastosowanym w opisywanej przez nas produkcji. Wprawdzie autem po części kieruje się za pomocą akcelerometru, jednak nie zapewnia to frajdy graczom, natomiast sprawia, że ma się ochotę wyłączyć grę tak szybko, jak to tylko jest możliwe.

Na szczęście „Crash Drive” dostępny jest w Android Markecie dostępny za darmo. Możecie więc śmiało pobrać tę aplikację i sprawdzić, czy i u Was będzie szwankowało sterowanie.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button