Coin Dozer – pieniężny taśmociąg

Coin Dozer to gra, która pomimo swojej pozornej prostoty, wciąga niesamowicie od samego początku. Co sprawia, że jest tak bardzo atrakcyjna? Pieniądze! Kupa pieniędzy! Jeżeli macie ochotę na grę kasynową, która nie pozbawi Was ani grosza z portfela, jednak doda odrobinę wirtualnej adrenaliny, pobierajcie bez obaw. Szufladkujemy Coin Dozer’a jako gierkę kibelkową – czyli bardzo przyjazną dla oka i umysłu, pozwalającą na zrelaksowanie ciała i duszy :)

Po uruchomieniu aplikacji, ukazuje nam się ,,podwórze” domu jednorodzinnego, które przerobione jest na pieniężny taśmociąg. U góry jest poruszająca się zapadnia, która przesuwa inwestowane przez nas pieniądze na taśmę, i w efekcie – jeżeli postaramy się odpowiednio ,,ulokować” nasz szmal, pozwoli zarobić dużo więcej, niż moglibyśmy sobie wyobrazić. W jaki sposób działa taśmociąg? Na górze ekranu po lewej stronie widnieje ikonka z ilością złotych monet, które są naszą wirtualną własnością. Od nas zależy, jaką ilość monet wrzucimy na taśmę.

Na dole ekranu widzimy dziurę, w którą wpadają monety – jeżeli wpada ich dużo – nasza misja ma szansę zakończyć się sukcesem, bo celem w grze jest zyskanie jak największej ilości pieniędzy, które wpadną do otworu. Należy zwracać uwagę na to, że po obu stronach taśmociągu są szpary, prze które część pieniędzy ucieka. Musimy tak operować wrzucanymi pieniędzmi, aby straty były jak najmniejsze. W grze zdarzają się fanty, dzięki którym możemy zebrać więcej pieniędzy, niż planowaliśmy. Mamy możliwość sprzedaży, lub rozkręcenia własnego biznesu.

Coin Dozer to aplikacja nad którą można siedzieć kilka godzin i nie ocenić spędzonego czasu, jako straconego. Niby gra prosta, a jednak ciekawa. Polecamy

Pobierz Coin Dozer za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 8/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button