Gravity Flip Runner – bieganie do góry nogami

Jeżeli macie chęć na runner, który nie jest tak prosty, jak większość gier z tej kategorii – powinniście zainteresować się darmową produkcją studia Dumadu Games. Gravity Flip Runner to gierka, w której biegamy po platformie z dwóch stron, to znaczy albo standardowo – głową do góry, albo do góry nogami – jak aplikacja wypadła w testach? Sprawdźcie poniżej.

Nie mamy wyboru między single a multiplayer’em. Gramy jedynie w pojedynkę, pobijając własne rekordy – jak to zwykle bywa w runnerach. Głównym bohaterem opisywanej aplikacji jest czarny ludzik, który pędzi przez wirtualny świat. Po drodze spotykamy różnego rodzaju przeszkody między innymi czarne (bo taka jest właśnie główna kolorystyka gry) bloki, lub kamienie. Za pomocą strzałki, widniejącej na ekranie, możemy przeskoczyć przeszkadzajki. Czasem jednak zdarza się tak, że nie mamy szansy na tak wysoki podskok- wtedy właśnie wchodzimy w tryb ,,góra – dół”, czyli za pomocą przycisku po lewej stronie, zmieniamy pozycję naszego biegacza na ,,do góry nogami”, aby uniknąć zderzenia ze ścianą.

Biegając, zbieramy monety, które następnie możemy wymienić na specjalne ulepszenia Gravity Flip Runner’a w sklepie dla gracza. Gra jest dość trudna, ze względu na dość niespotykany tryb, w jakim przychodzi nam pokonywać trasę. Należy dać sobie kilkanaście minut na ,,wprawienie się”.

Ani efekty dźwiękowe, ani wizualne nie powalają na kolana. Reklamy, które wyświetlane są z częstotliwością 15/minutę również nie zachęcają do długiego przesiadywania przed ekranem.

Gravity Flip Runner do pobrania za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 5/10.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button