Club Penguin Sled Racer – z górki na pazurki

Club Penguin Sled Racer to fajna gra zręcznościowa, w której wcielamy się w rolę pingwina, który śmiga z górki na napompowanym kole do pływania. Zabawa nie ma końca – im dłużej utrzymamy się na śniegu, tym lepszy wynik punktowy uzyskamy.

Autorem gry jest Disney, więc jak prawdopodobnie się spodziewacie – możecie liczyć na naprawdę fajną zabawę. Co prawda dźwięki na początku przyprawiają o zawrót głowy, lecz z czasem się uspokajają i umożliwiają wyłączenie opcji wyciszenia.

Jedną z najprzyjemniejszych informacji wstępnych jest to, że w grze nie spotkamy się z mikropłatnościami. Jesteśmy my i szanowny pingwin – żadnych dodatkowych fantów w postaci monet, czy kryształków.

Sterowanie w grze odbywa się za pomocą dotykania ekranu z obu stron. Główny bohater nie jest w stanie skakać, lecz nawet bez tej umiejętności radzi sobie dobrze – po wjechaniu pod górkę ze sporą prędkością, wylatuje w powietrze jak oparzony, ciągnąc za sobą swoje koło.

Podczas zabawy z pewnością spotkacie się z przeszkodami w postaci kamieni, balonów, zwierzaków kopiących norki akurat w czasie Waszego ślizgu itp. Należy omijać wszelkie niebezpieczeństwa, bo jednorazowe zderzenie z nimi skutkuje natychmiastowym przerwaniem gry i koniecznością uruchamiania jej ponownie.

Jeśli lubicie prostą rozgrywkę i dynamiczną akcję, polecam. Dzieciaki z pewnością będą zachwycone możliwością sterowania zwariowanego pingwina.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button