Chompy! – sympatyczna, lecz nudna gra logiczna

Chompy to słodka, cukierkowa logiczno-zręcznościowa gra. Poruszamy się bardzo wesołym niebieskim stworkiem, który ma ciało w kształcie kuli i może się po prostu turlać. Celem gry jest zdobycie cukierków rozmieszczonych na całej planszy oraz dotarcie do mety.
chompy
Początek gry to bardzo proste poziomy, które tylko wprowadzają nas w klimat i zasady gry, które również są bardzo proste. Każdy poziom jest pokryty ścianami, które możemy odpowiedni obracać. W ten sposób bardzo łatwo zmylić naszych przeciwników tak, by nas nie dorwali. Uciekać będziemy przed czarnymi kulami pokrytymi małymi kolcami.

Oprócz trybu z puzzlami jest także tryb inny tryb. Tutaj natomiast należy przetrwać tak długo jak tylko jesteś w stanie. Po drodze oczywiście trzeba zbierać jak najwięcej cukierków to możliwe. Pamiętaj! Zegar tyka!

Oprawa audiowizualna jest dość przyjemna dla oka. Grafika wykonana jest w trójwymiarze, lecz patrzymy na całą akcję tylko i wyłącznie z lotu ptaka. Muzyka niestety po pewnym czasie staje się dość monotonna.

Sam osobiście niestety nie jestem fanem tej produkcji. Gra okazała się ciekawa tylko na początku. Potem strasznie mnie nudziła i po pewnym czasie zapomniałem, że mam takową na liście moich aplikacji. A należy w tym momencie napisać, że poziomów jest tylko 20, co niezbyt dobrze wróży grze. Widać to po średniej ocen – 3.7.

Ocena 5/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button