Świetne mobilne gry sportowe!

Najnowszy odcinek „Pociągu do gier” powinien przypaść do gustu fanom sportowych emocji. Mateusz zaczął od Ice Rage, czyli hokeja na lodzie z przymrużeniem oka. Tytuł sugeruje, że będzie brutalnie, ale jak na możliwości tego spotu jest łagodnie.

Rozgrywka ogranicza się tutaj do pojedynków „jeden na jeden”. Sami wybieramy hokeistów z obu drużyn, mając do dyspozycji wiele barwnych postaci. Podoba mi się klimat tej gry! Dodatkowo wzbogaca go ścieżka dźwiękowa, za którą odpowiadają twórcy muzyki znanej z gry Max Payne. Ice Rage oferuje nam także możliwość zabawy we dwójkę na jednym urządzeniu. To popularna i ciekawa gra, której twórcy oryginalnie podeszli do hokeja na lodzie. Mimo że jest prosta, naprawdę wciąga!

Drugi tytuł Score! World Goals to bardzo popularna gra, która pozwala odtworzyć efektowne akcje z prawdziwych meczów piłki nożnej. Twórcy przygotowali dla nas setki poziomów. Każdy z nich jest bardzo krótki i poświęcony jednej akcji. Gra została oparta na prawdziwych rozgrywkach, dzięki czemu przed każdym starciem otrzymujemy informacje na temat drużyn, które brały udział w danym spotkaniu, poznajemy jego datę i stawkę, o jaką się toczyło.
Sequence 01_1
Wydaje mi się, że zapalonych fanów piłki nożnej nie muszę specjalnie zachęcać do wypróbowania tej gry. Pomysł na nią jest oryginalny i daje kibicowi szansę odtworzenia najpiękniejszych goli, strzelonych w najsłynniejszych meczach!

Nowy odcinek możecie obejrzeć pod tym linkiem.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button