Bad Piggies – zbuduj śwince odlotową brykę!

Masz ochotę na zabawę w Boba Budowniczego? Bad Piggies to gra, która wymaga logicznego myślenia, dobrej pamięci i sporej dawki pozytywnego zakręcenia. Nic tak nie odstresowuje, jak zbudowanie świni wozu, którym sama się rozbije, a my w konsekwencji uzyskamy awans do kolejnego etapu. Twórcy aplikacji pożyczyli kilka elementów z Angry Birds’ów – wyszedł fenomen na skalę światową :)

pigi

Nasze zadanie polega za zbudowaniu drewnianego wózka do transportu świnki. Wózek nie może być wykonany na podstawie naszego widzimisię. Mamy projekt, którego musimy się trzymać. Jeżeli coś pójdzie nie tak – nastąpi bolesna klęska.

Załóżmy, że udało się skonstruować perfekcyjny wehikuł – co dalej? Wrzucamy do niego naszą świnkę i napędzamy tak, aby pojazd potoczył się w odpowiednią stronę, zahaczając przy tym o fanty, napotykane na wyboistej drodze.

pigg

Gdy nasza główna bohaterka rozbije się i wypadnie z wozu – misja zakończona – kolejny etap przed nami. Z każdym nowym levelem emocje rosną – nie mamy już trzech elementów do złożenia – teraz zaczyna się dopiero jazda!

Nie chcąc zdradzać całej fabuły gry, powiem tylko, że za każde powodzenie zostajemy nagrodzeni. To od naszej inwencji twórczej będzie zależało, ile gwiazdek otrzymamy.

Efekty audiowizualne są na wysokim poziomie. Gra zachęca dosłownie wszystkim. Idealna na dłuższe posiedzenia w toalecie, lub w poczekalni u dentysty.

Szczerze polecam!

Do pobrania w AppStore za niecałego dolara.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button