Bunny Run – niedźwiedź Grizzly atakuje!

Miś grizzly ma dość tego, że zwierzęta mieszkające w lesie ciągle mu przeszkadzają. Postanawia więc rozprawić się z nimi raz na zawsze. Na dobry początek obrał za cel spokojnego królika. Pomożecie bezbronnemu stworzonku w grze Bunny Run czy pozwolicie, by zwiedzało wnętrze groźnego niedźwiedzia?

Bunny Run to kolejny przedstawiciel runnerów. Chodzi głównie o to, by biegać przed siebie tak długo, jak tylko jesteśmy w stanie. Teoretycznie robi się to po to, by uciec wspomnianemu niedźwiedziowi. W praktyce jednak zadania nie da się wykonać, bo nawet jeśli będziemy biegać kilkanaście minut i tak prędzej czy później skusimy.

To, co wyróżnia opisywaną w tym wpisie produkcję na tle konkurencji, to liczba dostępnych w niej plansz do zwiedzania. Wspomnianym królikiem uciekamy na wszystkich kontynentach naszej planety. Dzięki temu gra bardzo szybko się nie nudzi, gdyż staramy się robić wszystko, by odblokować każdy dostępny ląd.

Sterowanie odbywa się za pomocą gestów. Skręcamy w prawo w lewo, skaczemy, a także ślizgamy się. Każdy z Was grał już w tego typu grę, więc pewnie dobrze wie, jak każdy z tych ruchów się wykonuje.

Jeśli chodzi o grafikę, Bunny Run nie wyróżnia się szczególnie na tle innych produkcji. Gra, owszem, wygląda przyzwoicie. Nie można jednak powiedzieć, by była jedną z ładniejszych aplikacji, jakie miałem okazję przetestować.

Bunny Run do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 6/10

Zakłady bukmacherskie

Back to top button