Earn to die – samochodówka krwawa jak prawie żadna

Jeżeli wydawało Wam się, że samochodówki, a gry, w których zadanie gracza polega na zabijaniu zombie to dwie zupełnie inne bajki, z pewnością nie widzieliście jeszcze Earn to die. O co chodzi we wspomnianej przed chwilą produkcji dowiecie się w tym wpisie. Pamiętajcie, by zapiąć pasy. To będzie naprawdę krwawa jazda!

W Earn to die wcielamy się w postać kierowcy samochodu. Nie, nie takiego zwykłego, a wyposażonego w przeróżne „bajery”, pozwalające na rozprawianie się z zombie, które opanowały naszą planetę. Głównym naszym zadaniem jest zabijanie umarlaków, jacy staną nam na drodze i dojeżdżanie do mety. Niby nic nowego, a zabawa całkiem niezła. A na pewno dużo lepsza niż kojne z kolei strzelanie do zombiaków – tego można znaleźć w Google Play całe mnóstwo.

Do wyboru mamy w grze osiem rodzajów pojazdów. Każdy z nich wygląda nieco inaczej i posiada pewne cechy charakterystyczne. Z biegiem czasu możemy ulepszać nasze maszyny, dodając im dodatkowego speeda bądź też innych ważnych elementów. Wszystko to – rzecz jasna – by jak najlepiej niszczyć umarlaków.

W Earn to die sterowanie jest proste do bólu. Drogi przygotowane przez autorów produkcji są jednak niezwykle kręte, tak więc nawet prosty mechanizm kierowania nie jest w stanie pomóc. Według mnie, to spory plus. Nie lubię prostych gier – wolę takie, które czegoś ode mnie wymagają.

Earn to die do pobrania za 3,78 PLN w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 9/10

Zakłady bukmacherskie

Back to top button