AppSale – promocje w AppStore #32

Przed Wami 32 odcinek cyklu AppSale. Mamy nadzieję, że produkcje, które w dniu dzisiejszym przygotowaliśmy dla Was, spotkają się z Waszą aprobatą. Co znajdziecie w tym wpisie? Przede wszystkim gry, gdyż listopad jest tak ponurym i smutnym miesiącem, że życie trzeba sobie ulepszać za pomocą poprawiających humor aplikacji. Wśród gierek znajdziecie takie pozycje, jak AVP: Evolution, Naught, Momentum, czy Downhill. Jeżeli ktoś z Was chciałby sprawdzić jak będzie wyglądał z wąsami, polecamy Stacheify. Podsumowując: nie będziecie się nudzić.

 Stickman Downhill

Na pierwszym miejscu uplasowała się aplikacja, która zachwyca graczy swoją prostotą i czarnym, ,,patyczakowym” ludzikiem w roli głównej. Zadanie gracza polega na poruszaniu się człowieczkiem jadącym na rowerze. Główny bohater przemierza góry w poszukiwaniu mety. W każdym etapie uzyskujemy wynik czasowy i punktowy. Początkowe etapy są proste, jednak nie oznacza to, że kolejne nie przysporzą nam problemów.

Podczas wjazdów na górę, warto rozwinąć dość dużą prędkość, aby móc na szczycie wykonywać niesamowite ewolucje, które następnie są wysoko punktowane. Należy uważać, aby nie złamać karku podczas tricków, gdyż będziemy musieli zaczynać etap od nowa. Tak czy inaczej, warto próbować. Wiele plansz jest zablokowanych i będziemy mieć do nich dostęp dopiero wtedy, gdy wszystkie poprzednie levele opanujemy do perfekcji.

Nie należy się martwić o to, że gra po kilkunastu minutach się znudzi, bądź etapy się skończą. Leveli jest taka ilość, że można ślęczeć nad grą dobre kilka godzin i cieszyć się z tak świetnej aplikacji. Przecena z $1,99. Pobierz Stickman Downhill za darmo w AppStore.

 AVP: Evolution

Kto nie zna popularnej gry Alien vs Predator, która została stworzona na podstawie filmu! Produkcja o której mowa charakteryzuje się świetną, trójwymiarową grafiką i rewelacyjnymi efektami graficznymi. W grze wcielamy się w postać Aliena, który walczy z Predatorem. Sterowanie w grze nie sprawia większych problemów. Na ekranie wyświetlają nam się przyciski z odpowiednimi ciosami.

Na wstępie wybieramy postać, którą będziemy walczyć. Kolejnym krokiem jest zbadanie miejsca pojedynku – to jest mroczne i ogniste. Kilka chwil później, na ekranie pojawia się nasz wróg z potężnymi podwładnymi, którzy potrafią zrobić na krzywdę. Nie giniemy od jednego ciosu, tak samo jak nasi przeciwnicy nie zostają powaleni jednym uderzeniem. Trzeba się porządnie namęczyć, aby wygrać zaciętą walkę.

W grze możemy ulepszać naszego bohatera. Najważniejsze jest to, by wygrywał walki, dlatego też należy zadbać o broń i ochronę ciała. Produkcja została przeceniona z $0,99 na zero. Pobierz AVP: Evolution za darmo w AppStore.

 Stacheify

Kobiety często zastanawiają się, jak wyglądałyby w męskiej postaci. Teraz to nic trudnego – wystarczy spiąć włosy w kitkę i dać sobie zrobić zdjęcie z przedniej kamery iPhone’a. Efekt jest taki, że na naszej twarzy pojawiają się wąsy. I to nie byle jakie! W opcjach możemy wybrać kształt, jaki chciałybyśmy uzyskać. Aplikacja może być przydatna mężczyznom, którzy są ciekawi jak bardzo byliby odmienieni, gdyby zapuścili nieco wąsa :)

Oczywiście każdym uzyskanym efektem można podzielić się ze znajomymi za pomocą Facebooka, bądź maila. Ciekawe co by powiedzieli Wasi znajomi na taką odmianę? Aby dobrze wykonać zdjęcie, należy zwracać uwagę na punkty, które widoczne są na ekranie podczas fotografowania. Jeżeli nie do końca wyszło nam tak, jak chcieliśmy, podczas edycji zdjęcia można zmienić ułożenie punktów na twarzy.

Aplikację można łączyć z innymi podobnymi produkcjami, jak na przykład Oldify, czy Fatify. Warto spróbować pokonać swoje kompleksy i pośmiać się z samego siebie. Przecena z $0,99 na zero. Pobierz Stecheify za darmo w AppStore.

 Naught

Opisywana aplikacja to zupełna nowość. Pomimo tego, że głównym bohaterem aplikacji jest czarny kot, wcale nim nie sterujemy. Zabawiamy się w bożka, kierującego obrotem planety. Do dyspozycji mamy dwa tryby gry – w pierwszym na ekranie widnieją przyciski, które odpowiadają za przekręcanie obrazu, druga opcja – trudniejsza – polega na tym, że nie widzimy na ekranie żadnych przycisków – działamy więc intuicyjnie.

W pierwszych etapach nie mamy problemu z przeszkadzajkami, gdyż najnormalniej w świecie, nie występują. Wystarczy, że dojdziemy do białej, obracającej się wstęgi, a osiągniemy awans do kolejnego levelu. Następne etapy naszpikowane są kolcami i innymi niebezpiecznymi elementami, które z łatwością zabijają naszego podopiecznego w chwili, gdy się z nimi ,,spotka”.

Ze względu na to, że produkcja prezentuje zupełnie inny sposób gry, jesteśmy zachwyceni zarówno sterowaniem, jak i głównym bohaterem. Najważniejsza jest siła grawitacji i tego się trzymajmy. Kto przeczytał, niech pobiera – warto. Przecena z $0,99. Pobierz Naught za darmo w AppStore.

 Momentum

Aplikacja Momentum to ciekawa, kibelkowa gierka, w której naszym zadaniem jest rozbijanie betonowych klocków za pomoc białej kulki. Nie, nie, nie – to nie jest kolejna apka, w której na dole ekranu mamy paletkę, od której odbijają się piłki. W Momentum sterujemy samą piłeczką – bez żadnych wspomagajek. Sterowanie w grze odbywa się za pomocą dwóch przycisków po bokach ekranu – strzałka w prawo i strzałka w lewo.

Aby odblokować klocki w odpowiednim kolorze, należy najpierw uderzyć w ikonkę z kolorową obramówką i kropką w środku. Wtedy dopiero dany kolor zostaje odblokowany, a my możemy jednym uderzenie zbijać kolejne klocki. Żeby nie było tak łatwo, twórcy aplikacji stworzyli przeszkadzajki w postaci czaszek uwięzionych w niektórych bloczkach – dotknięcie takiego bloku powoduje natychmiastową ,,śmierć” piłeczki.

Etapów w grze jest bardzo dużo. Pomimo tego, że apka jest zrobiona w prosty sposób i nie posiada nadzwyczajnej grafiki, jest bardzo dobrą propozycją na nudne wieczory. Przecena z $0,99. Pobierz Momentum za darmo w AppStore.

To już wszystko w 32 odcinku AppSale, czyli zbioru przecenionych aplikacji ze sklepu AppStore. Pod koniec tygodnia kolejna odsłona naszego cyklu – bądźcie więc cierpliwi i czekajcie na następne zestawy najlepszych apek! Trzymajcie się ciepło i nie chorujcie ;)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button