Bumpy Road – dla tych, którym jeszcze nie znudziły się polskie wyboiste drogi

W naszym kraju narzeka się głównie na brak pieniędzy, zdrowie i popsute drogi. Jak się jednak okazuje nie tylko w naszej ojczyźnie występuje problem z wyboistymi ścieżkami dla naszych pojazdów, można go bowiem również znaleźć w systemie operacyjnym iOS, a dokładniej mówiąc w grze „Bumpy Road”, która została przygotowała specjalnie z myślą o użytkownikach iPhone’ów i iPadów.

Bumpy Road to produkcja urzekająca przede wszystkim ładnie prezentującą się oprawą graficzną, dzięki której – w przeciwieństwie do sterowania (o tym za chwilę) – gra naprawdę staje się przyjemna.

W aplikacji mamy do czynienia z podróżującą parą sympatycznie wyglądających postaci. Naszym zadaniem jest dowiezienie ich jak najdalej tylko potrafimy, zbierając po drodze różnego rodzaju monety dodające nam punktów.

Oczywiście sam cel gry nie wydaje się niczym skomplikowanym, warto jednak dodać, że w Bumpy Road nie sterujemy samochodem, a…drogą.

Na czym owo „sterowanie” polega? Musimy po prostu naciskać w odpowiednim momencie na drogę, dzięki czemu tworzymy mniejsze bądź większe wzgórza, które powodują przyspieszenie lub spowolnienie naszego auta.

Pomysł wydaje się naprawdę genialny i taki bez wątpienia jest, zapytacie więc: dlaczego to tej pory nigdy nie słyszałem o Bumpy Road? Powód wydaje się prosty: w sieci można znaleźć wiele osób bardzo narzekających na sterowanie w tej grze.

Można więc rzecz, że idea kontrolowania drogą przerosła samych producentów Bumpy Road i doprowadziła do tego, że tak naprawdę po przeczytaniu kilku komentarzy w sieci raczej nie ma się ochoty na ściągnięcie tej produkcji.

Od Bumpy Road – poza nieprzychylnymi komentarzami – odstrasza też bez wątpienia dość wysoka cena. W AppStore za grę trzeba zapłacić bowiem aż 2,39 €, co na pewno nie jest ceną, jaką chce się wydawać na gry o przeciętnej grywalności i słabym sterowaniu.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button