AppZapp – bądź na bieżąco z nowościami w AppStore

Każdy posiadacz urządzenia z systemem operacyjnym iOS bardzo dobrze wie, jak wiele różnego rodzaju aplikacji można znaleźć w AppStore. Nie każdy wie jednak, że istnieje program śledzący m.in. nowości pojawiające się w internetowym sklepie firmy Apple, a nazywa się on AppZapp.

Opisywana przez nas aplikacja jest swego rodzaju przewodnikiem po AppStore, dzięki któremu możemy sprawdzić jaka aplikacja jest obecnie najchętniej pobierana przez ludzi na całym świecie oraz jakie gry i narzędzia zostały ostatnio dodane do internetowego marketu przygotowanego przez amerykańską firmę z jabłuszkiem w logo.

Program oferuje nam wiele różnego rodzaju kategorii aplikacji. Możemy, na przykład, przeglądać jedynie płatne programy lub bezpłatne. Istnieje też opcja wyświetlania listy aplikacji najchętniej pobieranych oraz  niedawno zaktualizowanych bądź dodanych po raz pierwszy.

Bardzo ciekawą funkcją jest bez wątpienia także możliwość przeglądania listy produkcji danego dewelopera, dzięki czemu możesz, na przykład, w wygodny sposób sprawdzić inne produkcje studia, które wymyśliło i wyprodukowało Twoją ulubioną grę.

Nie należy też zapominać, że przeglądając daną aplikację mamy w AppZapp możliwość przeczytania podstawowych informacji o niej. Poza tym możemy przeglądać screeny z interesującego nas programu oraz oglądać filmiki ukazujące jego najważniejsze funkcje i zastosowania.

Co ciekawe, w trakcie używania opisywanej przez nas aplikacji możemy sprawdzić, jakimi produkcjami w danym momencie interesują się inny użytkownicy programu. Dodajmy też, że AppZapp współpracuje z Facebookiem, dzięki czemu możemy w łatwy sposób poinformować znajomych o interesującej grze, którą udało nam się znaleźć przed chwilą w AppStore.

Na koniec pragniemy Was poinformować, że AppZapp daje nam wiele możliwości personalizacji, co sprawia, że korzystanie z programu jest niezwykle przyjemne i komfortowe.

AppZapp możecie pobrać za darmo (płatna jest jedynie wersja bez wyświetlających się reklam) z AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button