88% – zamaluj planszę, zanim wpełzną robaki

Gra o dość specyficznej nazwie 88% to propozycja dla osób, które lubią gry zręcznościowe. Co prawda opisywany tytuł nie jest jakimś majstersztykiem – prędzej nie do końca udanym dziełem amatora, lecz można w nim spędzić trochę czasu.

Zadanie gracza w produkcji polega na zamazywaniu co najmniej 88% każdej planszy. Sterowanie odbywa się przy pomocy dotyku. Wystarczy zakreślić okrąg, bądź jakiegokolwiek kleksa, nie nadziewając się na nieprzyjaciół by jakiś procent podskoczył.

Co jakiś czas poziom trudności się zwiększa. Nie jest to szaleństwo (przy 10 planszy dalej wykonywałam zadanie przed wtargnięciem na ekran insektów), lecz może to i lepiej.

Wśród przeszkadzajek znajdą się na początku mrówki, owady i gąsienice. Z czasem dojdą lasery i rakiety. W sytuacjach ewidentnego zagrożenia lepiej jest trzymać palce z daleka od wyświetlacza, by przypadkiem nie nadziać się na przeszkodę.

Do przejścia jest wiele plansz podzielonych na różne epizody. Nie jestem w stanie dokładnie określić ich ilości, lecz myślę, że około setki lekko się zmieści. Jeżeli nie zależy Wam na jakiejś wyjątkowej rozgrywce, a cenicie sobie spokojną rozrywkę, pobierajcie 88% za darmo.

Ja osobiście zanudziłabym się na śmierć, gdybym miała w każdym poziomie robić to samo. Zlikwidowałam więc potencjalne zagrożenie i spokojnie odetchnęłam.

Oprawa audiowizualna tytułu autorstwa NetGlobal nie zachwyca. To dość marna pod względem wykonania aplikacja, z której można było zrobić coś naprawdę fajnego. Pomysł ciekawy, plansz sporo, tylko trochę brakuje dynamiki i ładnej otoczki. Wypróbować zawsze warto ;)

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button