Bubble Shooter – bąbelkowy świat!

Bubble Shooter to zabawna i wciągająca gra. Głównym zadaniem jak się domyślacie jest pozbycie się z planszy łącząc 3 lub więcej kolorowych baniek. Musimy kliknąć na miejscu w którym chcemy umieścić kulkę i to wszystko. Pewnie wiecie to już z wielu podobnych gier jak np Bubble Shot. Oczywiście warto przypomnieć, że gdy klikniemy na ścianę boczną w polu gry, kulka odbije się od niej i trafi tam gdzie zamierzamy ja umieścić.

Gdy zbijemy w tym samym czasie dużo kulek skutkuje to dodatkowym bonusem. Dzięki temu zdobywamy punkty do tego aby osiągnąć nasz cel – uzyskanie trzech gwiazdek za poziom.

Mamy około 300 poziomów, co oznacza, że szybko się nie znudzimy.
Przenosimy się do różnych środowisk zaczynając od łąki idąc do gwieździstej nocy. Oczywiście nie mamy tylko tych dwóch możliwości.

Gra na pierwszy rzut oka wydaje się na prostą, lecz zapewniam was, że nie spędzicie przy niej jednego dnia. W coraz trudniejszych poziomach bardzo trudno rozróżnić kolor kulek. Najczęściej mylonymi kolorami są fioletowy i różowy a rzadziej niebieski i zielony.

Muzyka jest bardzo przyjemna, jednak myślę, że po dłuższym czasie staje się trochę monotonna. Grafika też niczego sobie. Według mnie jak i zarówno wielu użytkowników jest to najlepsza gra tego typu.

Polecamy!
Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button