Blosics HD FREE – fascynująca gra z udziałem fizyki!

Strzel w masową strukturę klocków i zrzuć je z ekranu! Brzmi prosto prawda? jednak nie dajmy się zwieść pozorom. Wygląda tak tylko na pierwszy rzut oka. Ale już po chwili mamy nie mały problem, żeby przejść początkowe poziomy.

Klocki są żywe, co jest wyjątkowe. Krzyczą i wydają dźwięki, co niezwykle wzbogaca grę. Mają też różną wagę, co sprawia nam trudność w pozbyciu się ich. Oznaczone są odpowiednimi kolorami, ale dodatkowo mamy opis ze wskazaniem na klocki (np. czerwone klocki są cięższe).

Są 4 epizody i w każdym z nich jest po 30 poziomów. Wydaje się mało, ale uwierzcie: zatrzyma was to na bardzo długi czas. Chcecie przejść grę w jeden dzień? Odrzućcie od razu tą myśl. To niewykonalne. We wszystkich odcinkach gry przenosimy się do innego środowiska, co wydaje mi się – uatrakcyjnia.

Muzyka jest bardzo przyjemna dla uszu, jest cicha co nie rozprasza gracza. Główną rolę odgrywają tu malutkie klocki, które chcą aby je zostawić w spokoju. Gdy chcemy oczywiście mamy możliwość, aby wyłączyć muzykę czy efekty dźwiękowe. Mimo to myślę, że głos klocków jest naprawdę genialny i może nas nawet rozbawić.

Grafika jest rewelacyjna. Dodatkowo wyświetlacz HD jest obsługiwany.

Do wyboru mamy 13 kulek mocy. Oczywiście nie ma nic za darmo. No chyba, że mowa o pierwszej kulce.

Funkcje gry:
– dwa sposoby sterowania
– obsługa wyświetlacza HD
– 13 różnych kulek mocy
– niesamowite użycie fizyki
– 120 poziomów
– 4 światy

Polecamy!
Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button