XiiaLive – ponad 50 tysięcy stacji radiowych

Ostatnio prezentujemy bardzo dużo gier. Można nawet powiedzieć, że w niektóre dni nie pojawia się właściwie nic innego. Postarajmy się więc to zmienić i umieszczamy tym razem aplikację.

Program ten umożliwia nam słuchanie przeróżnych stacji radiowych. Tych znaleźć możemy tam ponad 50 000. Oczywiście możemy dodawać swoje. Możemy cofać w radiu na żywo, pauzować, odtwarzać dalej. Tworzy się cache, który ma 60min, więc cofnąć można się o godzinę.
Możemy także dodawać ulubione, przeglądać historię słuchanych stacji oraz utworów, bo te również są zapisywane.

Zaimplementowano także obsługę logowania do strumieni Premium (jak na przykład DI.FM), a więc możemy słuchać w jeszcze wyższej jakości niż dostępne. Pojawiają się także powiadomienia, sortowanie stacji po nazwach, gatunkach (bardzo dokładnie), po formacie staremu, jakości i wielu innych.

W program wbudowano także equalizer. Nie jest jedna on zbyt dobry. Więcej psuje niż poprawia w jakości dźwięku. Co ciekawe – dostepna jest także polska wersja aplikacji? Mamy także timer, który wyłącza po odpowiednim czasie muzykę, a nawet alarm, który budzi nas ulubioną stacją. Dla użytkowników last.fm załączono także srobblowanie. Do tego wymagana jest aplikacja oficjalna od last Fm. To działa – testowaliśmy. Znajdziemy także tutaj skiny.

Aplikacja działa świetnie. Nie ma żadnych błędów. Obsługa jest dość przyjemna – nawet w języku polskim, o czym już pisaliśmy.

Polecamy!
Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button