Monster Park – zadbaj o swoje potwory!

Jeśli lubicie bajki, a w szczególności „Potwory i spółka”, to gra ta jest wprost stworzona dla każdego z was. Dlatego jeśli chcecie przypomnieć sobie dzieciństwo, a do tego uprzyjemnić sobie czas, to naprawdę ją polecam. Jeśli chodzi o grupę wiekową dla której została ona stworzona, to naprawdę nie ma tutaj żadnych ograniczeń.

W grze chodzi o budowanie pokoi i umieszczanie w nich różnych potworów. Należy dokarmiać je specjalnymi kryształami, które powodują wzrost poziomu dojrzałości potworów. W zamian za opiekę wytwarzają dla nas pieniądze. Możemy również umieścić parę potworów w specjalnym miłosnym pokoju i stworzyć kolejnego potwora. Aby nasi podopieczni byli zadowoleni należy również dekorować planszę. Nasz park możemy powiększać, a potwory, które nam się znudzą można sprzedawać.

Oczywiście można zapraszać tutaj swoich znajomych i w następnej kolejności można udać się do nich w odwiedziny i zebrać imprezowe czapeczki. Musimy również wykonywać zadania powierzane przez doktora, mężczyznę i kobietę, za co również otrzymujemy pieniądze i dodatkowe punkty.

Gra jest niezwykle prosta w obsłudze. Wystarczy bowiem dotykać ekranu w odpowiednich miejscach. Jedynym ciążeniem może być tutaj wymaganie połączenia z Internetem, bo nie zawsze możemy mieć do niego dostęp. Gierka jak na swoje standardy ma naprawdę dobrą grafikę. Muzyka jest niestety średnia. Trzeba jednak dodać, że mimo swojej prostoty gra naprawdę wciąga i uzależnia. Bowiem z każdym nabytym potworem, chcemy posiadać kolejne i eksperymentować również przy tworzeniu nowych potworków.

Gra za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button