Happy Jump – skocz jak najwyżej

Aplikacja Happy Jump została stworzona po to, aby zapewnić nam rozrywkę na długi czas, a przy tym świetnie się bawić.

Spotykamy tutaj szczęśliwe galaretki, które tylko marzą o tym aby skakać po niebie i osiągnąć jak najwyższy poziom. Aby dotrzeć jak najwyżej musimy poruszać telefonem i trafiać na małe kawałki ziemi oraz unikać wszelkich niebezpieczeństw, jakim są przede wszystkim muchy. Uzyskując monety nasza słodka galaretka unosi się do góry.

Gdy na naszej drodze zjawi się jabłko, automatycznie pojawia się tęcza i szybujemy wysoko, wysoko w górę. Ważne wtedy jest to, żeby podczas skoku się skoncentrować, bo inaczej możemy nie trafić na platformę, co zdarza się dosyć często.

Chyba największa satysfakcję w tej grze sprawia poprawienie swojego rekordu. Jest to niezwykłe.
Myślę, że największym i zarazem najgłupszym minusem jest to, że możemy się niepotrzebnie stresować gdy nie uda nam się to czego pragniemy. Jesteśmy już blisko, a tu nagle irytująca nas mucha i spadamy na dół. Jest to okropne :-)

Gra wygląda na bardzo łatwą, ale tak nie jest. Co chwilę spotykamy jakieś utrudnienia i przeszkody. Najgorsze są oczywiście muchy, gdyż ominięcie ich jest prawie niewykonalne. Schody co jakiś czas poruszają się i bardzo trudno w nie trafić. Możemy się naprawdę bardzo zezłościć, więc myślę, że gra jest przeznaczona dla ludzi spokojnych i cierpliwych, którzy nie rzucają swoim smartfonem po niepowodzeniach z grami.
Ciekawe kto z was skoczy najwyżej w Happy Jump? Powodzenia.

Polecamy!
Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button