Lego 4+ – gra dla dzieciaków

Przed nami gra przeznaczona dla dzieci. Z nimi głównie kojarzy nam się Lego, które to klocki układają miliony chłopców. Kojarzą się one z kreatywnością, bo można przy odpowiedniej ilości klocków stworzyć właściwie wszystko. Niestety tutaj się z tym nie spotkamy, bo mamy dokładnie ustalone kolejne ruchy i schematy, w jaki sposób mamy układać dane klocki.

Jak sam producent stwierdził – gra przeznaczona jest dla użytkowników w wieku od 4 do 7 lat. Reszta będzie się po prostu nudzić. Na czym więc polega rozgrywka? Musimy po prostu przejechać dany tor wciskając przyśpieszenie, albo dolatywać pionowo do danych klocków. Im więcej ich zbierzemy – tym lepiej. Po każdym poziomie odblokowywane są kolejne części takie jak koła, kabina. Dostajemy kolejne ulepszenia dla naszego samochodu, który budujemy przeciągając w odpowiednie miejsca klocki. Niestety nie można tworzyć własnych konstrukcji, co niesamowicie obniża wartość gry.

Gra jest bardzo prosta. To raczej dobrze ze względu na grupę docelową. Przyciski są duże, więc dzieciaki nie będą miały kłopotów z trafieniem w odpowiednie klocki oraz przyciski. Do tego miejsca są już ustalone, wystarczy zrobić proste ruchy w górę lub dół żeby umieść klocek. Można było pokusić się o większą dowolność.

Lego 4+ wygląda strasznie kolorowo i prezentuje się całkiem przyzwoicie. Dzieciakom to wystarczy.

Aplikacja za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button