Bubble Seasons – bąbelkowy zawrót głowy

Jeżeli lubicie gry tupu Jewels Blaze, czy Bubble Mania, aplikacja, która zagościła w dzisiejszym wpisie powinna przypaść Wam do gustu. Zbijanie kolorowych bąbelków przez kotka ze skrzydełkami, potrafi rozbawić nie jednego gracza. Co więcej, w grze mamy do dyspozycji wiele dodatkowych funkcji, przez co gierka nie jest monotonna i można w nią grać całymi godzinami.

Bubble Seasons to gra, w której naszym zadaniem jest ratowanie przyjaciół uwięzionych w bąbelkach. Dookoła bąbli, poprzyczepiane są inne bąbelki w różnych kolorach, które mają utrudnić nam spełnienie misji. Bardzo często jest tak, że do ,,sufitu” poprzyklejane są dziesiątki różnokolorowych kul. Do dyspozycji mamy określoną ilość bąbelków, które wyrzucane są przez różowego kotka.

Na dolnym pasku widzimy kolor, w jakim za chwilę zostanie wystrzelony bąbel, obok zawsze mamy podgląd na kolejny w kolejce pocisk. Bonusem jest to, że możemy zmieniać rodzaje kulek, za pomocą strzałek. Te ruchy są nieograniczone. Najlepiej zbijać jak największą ilość pogrupowanych w jedną barwę przeszkód. Dostajemy specjalne punkty za kulki, których nie wykorzystamy podczas gry.

Zdarza się tak, że kolor, jakim dysponujemy nie pasuje do przylepionych do ,,sufitu”, wtedy musimy wystrzelić pocisk w takie miejsce, aby nie spowodowało obniżenia się planszy, co mogłoby skutkować zakończeniem naszej gry.

Pobierz Bubble Sesaons za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 7/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button