Relax App – aplikacja relaksacja!

Każdy czasem potrzebuje się zrelaksować. Relax App to produkcja, która dzięki swojej prostocie, potrafi pomóc nam w osiągnięciu spokoju. Kilka uspokajających melodii, ekran z milionem maleńkich kreseczek, które niesamowicie reagują na nasz dotyk – te dwie funkcje powodują, że nasz umysł się wycisza a mięśnie odprężają. Jesteście zbyt zestresowani? Pobierajcie Relax App bez zastanowienia!

Rzadko zdarzają się aplikacje, które potrafią pomóc naszemu samopoczuciu – szczególnie w swojej darmowej wersji. Relax App to bardzo prosty program, który sprawdza się świetnie, kiedy jesteśmy zestresowani, mamy ochotę się zrelaksować, chcemy pomedytować, uprawiać jogę, czy zasnąć szybko i przyjemnie. Muzyka, jaką słyszymy  tle działa na nasz mózg w taki sposób, że wprowadza go w stan relaksu – naszym zadaniem jest skupienie się na dźwiękach, jakie słyszymy.

Wielką zaletą aplikacji jest oprawa graficzna. Na ekranie widzimy jak już wspomnieliśmy – miliony drobnych kreseczek, które reagują na nasz dotyk. Możemy tworzyć z nich przeróżne konfiguracje, prowadzić je po ekranie zgodnie z muzyką jaka leci z głośników, lub skupiać je pod palcem i uwalniać w chwilach odprężenia. Zdecydowanie polecamy Relax App – nie dość, że aplikacja jest świetnie zrobiona, to w dodatku działa. My, pisząc każdą recenzję gry, która nie zasługuje nawet na jedno pozytywne słowo, zawsze mamy włączoną opisywaną aplikację, aby na spokojnie wyszukiwać pozytywnych stron aplikacji ;)

Pobierz Relax App za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 9/10.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button