Highway Rider – uwaga, motocykle są wszędzie!

Produkcja Highway Rider zachwyciła nas od samego początku. Dlaczego? Nasze zadanie jest specyficzne. Zamiast pokonywać trasy w bezpieczny sposób, nie powodując zagrożenia na drodze, musimy jeździć w taki sposób, aby kierowcy aut, które są przez nas mijane, byli wściekli lub przestraszeni. Sterowanie jest proste, jazda szybka, a emocje rewelacyjne.

W opisywanej grze wcielamy się w postać motocyklisty, który pewnego dnia postanawia zasiąść na swym sprzęcie i poszaleć na drodze. Najprościej rzecz ujmując, naszym zadaniem jest omijanie samochodów jadących po autostradzie. Zadanie to nie byłoby zbyt trudne, gdyby nie trzeba było pojazdów mijać bardzo blisko.

Mimo że Highway Rider wydaje się być prostą grą, trzeba przyznać, iż mijanie samochodów nie jest wcale tak łatwe, jak mogłoby się zdawać. Bardzo często podczas testu zdarzyły mi się poważne kraksy. A skoro już o kraksach mowa, warto wspomnieć, że autorzy gry postanowili po wypadku na motocyklu przedstawić nam listę obrażeń, jakich się nabawiliśmy. Na końcu podana jest także cena opieki medycznej po tego typu sytuacjach.

Poza trybem gry pojedynczej, Highway Rider oferuje również multiplayer, dzięki któremu możemy zmierzyć się w pojedynku motocyklowym z naszym znajomym. Dużym plusem gry jest również Leaderboard, pozwalający nam porównywać nasze wyniki z tym, jakie osiągnęli inni wirtualni motocykliści.

Highway Rider do pobrania za darmo w AppStore

Ocena appsblog.pl: 7/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button