Jewels Blaze – zbieraj punkty za ułożone kamienie

Jedna z najlepszych gier, jakie w  ostatnim czasie testowaliśmy. Jeżeli lubicie gierki, w których musicie wytężyć umysł, aby w szybkim czasie zmieniać ułożenie diamentowych puzzli, tak, aby uzyskać jak najwięcej punktów – będziecie wniebowzięci aplikacją, którą Wam dziś prezentujemy.

jawel2

Jawels Blaze to nie pierwsza gra, w której naszym zadaniem jest łączenie poszczególnych przedmiotów w kombinacje. Jest to jednak  jedna z nielicznych aplikacji, która umożliwia grę na wysokim poziomie i w świetnej graficznej oprawie.

Do wyboru mamy trzy tryby: classic, action oraz endless. Pierwszy z nich charakteryzuje się zbieraniem jak największej ilości punktów, potrzebnych do przejścia danego poziomu – odchodzi więc nam kwestia upływu wyznaczonego czasu.

jawel3

Druga propozycja to ,,action”, czyli gra na czas. Początkowo otrzymujemy na pasku dolnym linię, z czasem, jaki pozostał nam do zakończenia gry – naszym zadaniem jest niedopuszczenie do wyczerpania wskaźnika. Jedynym sposobem na uniknięcie znienawidzonego ,,game over”, jest tworzenie rozbudowanych kombinacji kamieni, które dają nam bonus w postaci kilkunastu dodatkowych sekund.

Endless, czyli gra bez końca. Jeżeli nie macie ochoty na grę podzieloną na levele, wybierzcie właśnie tą opcję. Gramy do czasu, aż palce odmówią nam posłuszeństwa.

Podsumowując: gra klasyk, ,,must have” każdego użytkownika mobilnych urządzeń.

Pobierzcie Jawels Blaze już teraz za darmo w Google Play – nie pożałujecie :)

Ocena appsblog pl: oczywiście 10/10.

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button