Fetch – A Boy and his Dog – walcz o swojego psiego przyjaciela

Wszystko rozpoczyna się na wysypisku śmieci. W grze wcielamy się w postać młodego chłopca, który za wszelką cenę, chce uratować swojego przyjaciela, który został porwany przez przerażający hydrant.

Fetch nie jest kolejną grą, w której mamy z góry narzucone zadanie. Jest to typowa przygodówka, w której sami decydujemy o przyszłych losach naszego bohatera. Jako gracze, mamy wpływ na to, gdzie chłopiec będzie szukał swojego ukochanego psa, oraz jak szybko mu się to uda.

Co pewien czas spotykamy na swojej drodze przeszkody, w postaci mini-gier, po przejściu których możemy kontynuować przygodę. Jeżeli nie uda nam się awansować do kolejnego poziomu, zostajemy w tym samym miejscu, co czasu osiągnięcia sukcesu.Wspomniane mini-gierki nie należą do najbardziej skomplikowanych. Zazwyczaj polegają jedynie na spełnieniu określonego zadania np. pokonania wszystkich atakujących nas kosmitów za pomocą wyrzutni rakietowej.

Jak to zwykle bywa w przypadku gier przygodowych, sterowanie w  Fetch – A Boy and His Dog, ogranicza się do dotykania określonych części ekranu, w celu przemieszczania się po planszy. Nie jest to gra, w której znajdujemy się jedynie na jednej platformie, istnieje możliwość wejścia po drabinie do podziemi wysypiska, lub na jego wyższe piętra.

To, co najbardziej urzeka w opisywanej aplikacji, to bez wątpienia bajkowa, ładnie prezentująca się oprawa graficzna i łapiąca za serce fabuła.

Do pobrania za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 9/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button