Birds – Like a Coloring Puzzle Game – ptasie malowanki

Nie ma chyba dziecka, które nie lubiłoby malowanek. Birds – Like a Coloring Puzzle Game to propozycja wirtualnego dopasowywania, oraz malowania. Bohaterami wszystkich obrazków są ptaki – te pospolite, jak i egzotyczne.

Darmowa wersja produkcji MagisterApp zawiera kilka wzorów, na których dziecko może ćwiczyć swoje umiejętności. Jeżeli skusicie się na pełną wersję – otrzymacie kilkanaście unikalnych obrazków do pokolorowania.

Pierwsze zadanie malucha polega na pomalowaniu wybranego ptaka. Zwierzaki, których jeszcze nie odkryliśmy, widnieją na planszy jako czarne wzory, które ciężko jest zidentyfikować. Kiedy klikniemy na jeden z darmowych krążków, przechodzimy do wypełniania wzoru. Na ekranie widnieją zarysy ptaka. Naszym zadaniem jest poprzeciąganie większych i mniejszych elementów w odpowiednie miejsca.

Kiedy uda nam się wypełni całego zwierzaka, będziemy mogli przejść do trybu malowania. W programie znajdziecie wiele kolorowych kredek, dzięki którym Wasz obrazek będzie mógł być taki, jak sobie wymarzyliście. Oczywiście najwygodniej byłoby korzystać z rysika – rysowanie jest dokładniejsze. Palcami można bawić się do oporu, lecz lepiej by było robić to na większym ekranie, jak na przykład iPad. Weźmy jednak pod uwagę, że dziecko ma maleńkie paluszki, które w połączeniu ze sporym ekranem urządzenia, wyglądają jak rysiki ;)

Darmowych wzorów jest kilka – możecie zwiększyć ich kolekcję, dzięki łączeniu się z Facebookiem i polecaniu aplikacji znajomym. Pełna wersja zaopatrzona jest w 16 malowanek. Czy jest sens pobierania pełnej wersji i płacenia za nią kilku dolarów? Wydaje mi się, że nie. Jest taka ilość fantastycznych malowanek dostępnych za darmo, że można na zmianę pobierać dziesiątki aplikacji i wymieniać na nowe, kiedy maluch się znudzi.

Wygląd aplikacji jest bardzo ładny. Ptaki porozstawiane są po wiejskiej polanie. Zarówno edytor graficzny, jak i dopasowywanie elementów do wzoru są wykonane na wysokim poziomie. Jeżeli więc Wasze pociechy mają zapędy ornitologiczne, możecie bez zastanowienia przekazać w ich rączki Birds – Like a Coloring Puzzle Game – aplikację, która umożliwi im rozwijanie swojej wiedzy z zakresu ptaków, oraz zdolności manualnych.

icon
Birds: Puzzle & Games for KidsBytwice srlEducationBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button