WePopp – lepiej niż Facebook

Jeżeli macie grupkę znajomych, z którymi często się spotykacie, pokuście się o program WePopp. Dzięki tej aplikacji będziecie mogli informować kumpli o spotkaniach, wyjściach na kawę, czy do kina. Zaznaczcie na mapie pinezkę z danymi o miejscu spotkania, a wszyscy, którzy będą mięli ochotę na meeting, wbiją na miejsce, bądź skontaktują się z Wami za pomocą czatu.

Aplikacja wymaga szybkiej rejestracji, bądź połączenia za pomocą Facebooka. Z Facebookiem jest o tyle prościej, ze Wasi znajomi będą mogli od razu przechwycić aplikację i zacząć z niej korzystać, dzięki zaproszeniu, jakie do nich wyślecie. Ze znajomymi możecie ustalać terminy spotkań za pomocą czatu. Jeżeli jednak nie macie na to czasu, możecie po prostu dać znać o aktywności, jaką macie w planach podjąć, a znajomi sami zdecydują, czy dołączą do Was.

Wybieracie rodzaj wyjścia – jedzenie, drink, impreza, kino, sport, bądź normalne spotkanie, podajecie godzinę, datę, oraz dokładne miejsce. Zaznaczacie na mapie pinezkę z dokładnym adresem Waszego pobytu. Wszyscy znajomi, jakich macie w grupie, będą mięli dostęp do tych informacji, dzięki czemu będziecie mieć okazję na częstsze spotkania.

Taki program to również świetny sposób na wyciągnięcie od Was różnych informacji. Wyobraźcie sobie, że złodziej ma ochotę wpaść do Waszego mieszkanka. Wystarczy że dostanie się do Waszych znajomych a będzie mógł na bieżąco sprawdzać miejsce Waszego pobytu. Świetny kąsek, prawda?

Produkcja studia WePopp to alternatywa dla Facebooka, oraz dodatkowy sposób na ograniczenie swojej wolności. Jeżeli jesteście fanami portali społecznościowych, z pewnością będziecie zachwyceni możliwością prostszego kontaktowania się ze znajomymi. Jeśli nie ufacie takim produkcjom, lepiej sobie odpuśćcie. Ja zdecydowanie nie mam zamiaru trzymać takiego ,,monitoringu” na swoim urządzeniu. Staram się szanować swoją prywatność, a aplikacja opisywana w tym wpisie, raczej w tym nie pomaga.

Jeżeli jednak lubicie dzielić się wszystkim ze znajomymi, szczerze polecam – szybko i sprawnie możecie porozumiewać się ze znajomymi i określać miejsca spotkania bez konieczności wykonywania tysięcy telefonów.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button