Royal Revolt 2 – druga część odwrotnego tower defensa

Jak pewnie zdążyliście wywnioskować po pierwszej części Royal Revolt, gra nie typowym przedstawicielem kategorii tower defense. Jest to produkcja, w której walczymy o tron, a więc atakujemy innych i w ten sposób przejmujemy części królestwa. Wraz ze swoimi podwładnymi, przemieszczamy się po planszy i atakujemy przeciwników. Pamiętajcie – to my jesteśmy niebieskimi – wrogowie mają kolor czerwony i dążą do rozlewu krwi.

Opisywana produkcja jest bardzo kolorowa i pozytywna (o ile pozytywną można nazwać wojnę). Zadaniem gracza polega na dążeniu do odebrania tronu przebiegłej rodzinie, która po śmierci ojca naszego bohatera postanowiła nie dopuścić księcia do tronu. Upraszczając – zamiast bronić się przed najazdami obcych wojsk na nasz zamek, wciekamy się w postać atakującą i zaczynamy obławę na wszelkie budynki przeciwników.

Dzięki połączeniu z Facebookiem, możemy w grze studia Flaregames grać ze swoimi znajomymi. Podczas każdej wyprawy na podbój zamku, wybieramy skład swojego zespołu. Kiedy czerwonych jest zdecydowanie za dużo, nasz bohater (absolwent uczelni magicznej), może użyć specjalnych mocy, które zabijają wszystkich w określonej odległości. Takie bonusy odnawiają się co kilka sekund, ułatwiając walkę z wrogiem.

W produkcji kierujemy księciem. Za nim podążają rycerze, który pragną jego chwały. Niebiescy atakują praktycznie automatycznie, bez konieczności wskazywania im określonego kierunku. Wszystko, co mieni się na czerwono jest podstawą do zaatakowania.

Druga część znanej produkcji jest ulepszona o dodatkowe budowle, ulepszenia głównego bohatera, oraz nowoczesne plansze. W Royal Revolt 2 mamy szansę na przejecie budowli wrogów, a następnie odnowienie ich i ulepszenie w odpowiedni sposób. Oczywiście za wszystko należy zapłacić. Monety zdobywamy z podatków, oraz walk, jakie przeprowadzamy z wrogami.

Aby móc przystąpić do ataku, musimy posiadać pewne zapasy ludności, pieniędzy, oraz jedzenia. Jeżeli tego zabraknie, nie będziemy mogli przystąpić do obławy.

Produkcja jest dość prosta, bo większość z naszych podwładnych działa automatycznie – nie musimy wiele robić, aby zniszczyć wrogów. Nasza postać jest jedynie pomocnikiem nadzorcą i pomocnikiem, która w trakcie ciężkich sytuacji używa swoich specjalnych mocy do zabicia wrogów.

icon
Royal Revolt 2: Tower DefenseFlaregames GmbHGamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button