Disco Zoo – na ratunek zwierzętom

Wyobrażaliście sobie kiedyś imprezę w wykonaniu zwierzaków? W Disco Zoo będziecie mieć okazję to zobaczyć! Wcielacie się w postać właścicieli parku zoologicznego, do którego co jakiś czas trafiają uratowane przez Was zwierzęta. Sprawcie, aby Wasi goście byli zachwyceni tym, co widzą.

Produkcja studia NimbleBit LLC to w pełni wypikselowana gierka, która bardzo pozytywnie nastraja i sprawia, że czujemy się jak za starych dobrych czasów. Jeżeli dodamy do tego element strategii, możemy nie odchodzić od urządzeń przez długi czas. Polecam ;)

Zastajecie zoo w dość opłakanym stanie. Nie ma w nich zwierząt, a goście czekają na jakieś nowości. Kupujecie wielki balon, który posłuży Wam do ratowania zwierzaków. Za zarobione pieniądze możecie wybrać się na poszukiwania. Taka podróż kosztuje około 100 złotych monet.

Miejsce ratowania zwierząt jest dość specyficzne. Jest to swego rodzaju mini-gierka, w której odkrywamy zamaskowane na planszy zwierzaki – coś w rodzaju statków. Jeżeli uda nam się trafić we wszystkie klocki, które pod sobą ukrywają owce, krowy, czy króliki, zwierzaki trafiają do naszego zoo. Jeśli się nie uda, będziemy mogli za kolejne 100 monet zabawić się jeszcze raz.

Największym źródłem przychodów w zoo są goście. Oni zwykle z radości sypią sporą ilością gotówki. Skoro w tytule mamy Disco Zoo, oznacza to, że nasi podopieczni lubią rozrywkę. Co pewien czas załatwiamy im prawdziwą imprezę. Wstawiamy świetlne kule i zabawiamy się w wodzirejów. Właśnie w trakcie takich wydarzeń, ludzie, którzy wpadli do zoo są najbardziej hojni. Zamiast ofiarować nam jedną złotą monetę, potrafią sypnąć nawet setką.

 Imprezy nie są tylko świetnym sposobem na zwiększenie swojego budżetu, ale także na zdobycie kolejnych klientów, oraz uszczęśliwienie naszych podopiecznych. Sprawdźcie sami, jak zwierzaki potrafią tańczyć i bawić się do muzyki ;)

Zabawna, skierowana raczej do młodszych użytkowników gra strategiczna, w której wcielamy się w rolę właściciela parku zoologicznego – masa radości gwarantowana ;) Retro grafika jest tym, co sprawiło, że nie mogłam oderwać się od gry.

icon
Disco ZooNimbleBit LLCGamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button