Big Action Mega – bijatyka w ulicznym świecie

Za Wami trudne dni, przez które macie ochotę sprać kogoś na kwaśne jabłko? Bijatyka będzie dla Was najlepszym rozwiązaniem. Jeżeli nie macie u siebie w urządzeniu żadnej gry tego typu z pewnością powinniście zainteresować się apką Big Action Mega.

W Big Action Mega wcielamy się w postać brodatego mężczyzny, na pewno nie świętego Mikołaja, który postanawia wyjść na ulicę i zrobić porządek ze wszystkimi „wynalazkami”, jakie chodzą po tym świecie. Sprawa prosta nie jest, ale nikt nie obiecywał, że będzie łatwo. Na szczęście nawet jeśli nie uda Wam się kogoś pokonać, Wasze zdrowie w ogóle na tym nie ucierpi.

Do przejścia w grze jest cała masa poziomów, w których musimy rozwalić określoną liczbę wyrostków. Nasze starania w każdym z etapów podsumowywane są za pomocą gwiazdek – maksymalnie uzyskać możemy trzy, ale i z jedną jesteśmy w stanie przejść do kolejnego levelu bez żadnych konsekwencji.

W trakcie wirtualnej przygody w Big Action Mega zbieramy monety służące nam za wirtualną walutę. Wspomniane złocisze wydawać możemy na ulepszenia dla naszej postaci, na przykład, dodać większą ilość punktów życia czy ogólną liczbę zadawanych obrażeń.

Audiowizualnie Big Action Mega nie różni się niczym od swoich rywali. Grafika nie powala na kolana, ale wygląda całkiem schludnie. Dźwięki także są niczego sobie, choć osobiście w tego typu gry wolę grać przy swojej własnej ścieżce dźwiękowej ;)

Big Action Mega do pobrania za darmo w AppStore

Ocena Appsblog.pl: 7/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button