The Snowman and The Snowdog – zimowo i pięknie

Szukacie dla swojego dziecka, bądź dla samych siebie zimowej aplikacji, która będzie pasowała do białego puchu widocznego za oknem? Oto The Snowman and The Snowdog – aplikacja – rewelacja. Bałwanek pędzący nad ziemią pokazuje małemu chłopcu piękny, otulony zimowym puchem świat. Towarzyszy im słodki piesek, który wskazuje drogę. Przyjemna muzyka wprowadza gracza w świąteczny, magiczny klimat.

Jak już wspomniałam, bohaterami opisywanej gry są: bałwanek, chłopiec, oraz piesek. O ile ci dwaj pierwsi trzymają się zawsze razem i przemierzają powietrzne przestrzenie, czworonóg przemieszcza się po drodze. Zadanie gracza polega na sterowaniu bałwankiem w taki sposób, aby zbierał jak największą ilość śnieżnych płatków, prezentów i innych fantów. Podczas zabawy należy unikać zderzenia ze świątecznymi ciężarówkami, choinkami stojącymi na środku drogi, bądź innymi przeszkadzajkami. W trakcie pogoni za śniegiem przyjdzie nam wzbijać się wyżej, w celu uratowania się z opałów.

Za zebrane śnieżynki będziemy mogli zakupić ulepszenia dla naszego białego bohatera. Już po pierwszym levelu będzie nas stan na kupienie bałwankowi nowej czapki, czy szalika. Nie ograniczamy się jedynie do ubrań – możemy doładować go o specjalne turbodoładowanie, bądź inne przyspieszacze. Cała gra jest otulona świątecznymi akcentami. Aż przyjemnie patrzeć na taką produkcję. Zarówno melodia lecąca w tle, jak i grafika są po prostu piękne. Polecam!

Pobierz The Snowman and The Snowdog  za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 9/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button