Nightmares from the Deep – mroczna przygodówka

W tym wpisie prezentuję Wam rewelacyjną przygodówkę, na którą niedawno wpadłam. Przed chwilą dopiero oderwałam się od jej testowania, więc na świeżo napiszę, co zachwyciło mnie najbardziej w mrocznym muzeum do którego przybyła tajemnicza skrzynia ze ciałem kapitana, który zabił tysiące ludzi na statku pirackim. Nightmares from the Deep to zdecydowanie dobra gra. Sprawdźcie recenzję poniżej – nie pożałujecie.

W grze wcielamy się w postać córki właścicielki muzeum. W każdej chwili do dyspozycji mamy swoją matkę, która pomaga nam w wykonywaniu zadań. Do naszego muzeum przyjechał niesamowity eksponat – ciało umarłego ponad 300 lat temu kapitana – pirata. Ten zły człowiek zostanie wystawiony na pokazie w najbliższych dniach. Niestety, podczas transportu zagubiono kilka elementów, które są nieodłącznymi atrybutami kapitana. Naszym zadaniem jest znalezienie ich w budynku i dopasowaniu do umarłego. W grze z pewnością natrafimy na nie jedną sytuację, która spowoduje u nas lęk. Dziwne odgłosy, ciekawe zadania, nagle zgaszone światło – tego możemy się spodziewać na każdym kroku.

Gra wciąga tak bardzo, że samo testowanie zajęło mi 2 godziny, które upłynęły dosłownie w 15 minut. Oprawa graficzna jak i dźwiękowa w opisywanej produkcji stoi na bardzo wysokim poziomie. Spełnianie kolejnych zadań w Nightmares from the Deep to czysta przyjemność. Szczególnie, jeżeli wkrada się nutka strachu… A wszystko w języku polskim!

Pobierz Nightmares from the Deep za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 10/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button