Robin Hood: Surviving ballad – tower defense w lesie Sherwood

Każdy z Was kojarzy z pewnością Robin Hooda, bohatera wielu legend, który zabierał bogatym i dawał biednym. Czy wiecie jednak, że w Google Play znaleźć można sporo gier ze wspomnianym osobnikiem w roli głównej? Jeżeli nie, zachęcamy Was do zapoznania się z wpisem dotyczącym produkcji z gatunku tower defense o nazwie Robin Hood: Surviving ballad.

W Robin Hood: Surviving ballad przychodzi nam powstrzymywać najazd wrogów na pewną wioskę, której mieszkańcy bawią się w najlepsze. Do dyspozycji mamy kilkanaście mocy. Naszym zadaniem jest wybrać 9 z 13 i stworzyć własnego bohatera. Ciężko zatem występującego w grze wirtualnego osobnika opisać w jednym czy nawet w dwóch, trzech zdaniach.

Do przejścia mamy w grze ponad 100 poziomów. Oczywiście, im dalszy, tym trudniejszy do przechytrzenia. W każdym z nich możemy skorzystać z wielu power-upów i innego rodzaju dodatków, dzięki którym można w dużo efektywniejszy sposób rozprawiać się z przeciwnikami. Warto również wspomnieć, że co jakiś czas na naszej drodze staje dużo silniejszy przeciwnik zwany powszechnie bossem.

Jeśli chodzi o wygląd Robin Hood: Surviving ballad, uważam, że nie ma na co narzekać. Wprawdzie daleko jej do najlepiej wyglądających apek, ale wielu minusów także nie zauważyłem. Myślę, że dźwięki większości z Was także przypadną do gustu, jednak także i w tej kwestii nie powinniście spodziewać się cudów.

Robin Hood: Surviving ballad do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 6/10

Tags

Zakłady bukmacherskie

Back to top button
Close