Epic Astro Story – potrafisz stworzyć planetę idealną?

Planeta, na której przyszło nam żyć, nie jest doskonała i raczej wszyscy zdajemy sobie z tego sprawę. Większość z Was pewnie już nieraz narzekała na to, że jedni mają lepiej od drugich albo że niektórzy kompletnie nie dbają o środowisko. Dla wszystkich, którzy uważają, że byliby w stanie stworzyć Ziemię Doskonałą studio Kairosoft przygotowało produkcję Epic Astro Story, która powinna przypaść do gustu każdemu fanowi gier strategicznych.

Na łamach naszego blogu pisaliśmy już o kilku produkcjach Kairosoftu. Być może niektórym z Was zaczynają się one pomału nudzić, ale mamy nadzieję, że przede wszystkim są wśród Was tacy, co – tak samo jak i my – lubią pikselową oprawę graficzną i nie mogą przejść obojętnie obok żadnej produkcji japońskich programistów ze wspomnianej wyżej firmy komputerowej.

Tak jak już Wam pokrótce wspomnieliśmy, w Epic Astro Story  będziecie musieli rozwijać swoją własną planetę i wszystkich jej mieszkańców. Jak to zwykle bywa w tego typu grach, na samym początku otrzymacie do dyspozycji  jedynie mały obszar, który będziecie musieli jak najlepiej zagospodarować. Gdy jednak Wasza planeta stanie się bardziej ucywilizowana otrzymacie możliwość podbijania nowych terenów (gra ma ciekawy system walki) i tym samym powiększania wpływów oraz unowocześniania własnego kosmicznego państwa.

W grze z tego wpisu spodobało nam się przede wszystkim to, że nie traktuje ona wszystkich mieszkańców wirtualnej planety jako całość. Oznacza to, że każdy osobnik mieszkający na zarządzanym przez nas obszarze ma swoje imię i nazwisko, a nawet różnego rodzaju predyspozycje, które możemy w trakcie gry modyfikować.

Warto też wspomnieć o tym, że w Epic Astro Story przyjdzie Wam budować hotele i lotniska. A wszystko to po to, by przyciągać na swoją planetę kosmitów z różnych galaktyk i tym samym zarabiać jeszcze większe pieniądze umożliwiające rozwijanie obszaru.

Im lepiej będziecie zarządzać planetą, tym, oczywiście, więcej punktów uzyskacie. Nie są one jednak naliczane non-stop, a jedynie przez 15 wirtualnych lat. Po tym czasie można, rzecz jasna, kontynuować daną rozgrywkę, ale jest to tak naprawdę nieco bezsensowne i nie sprawia wiele frajdy.

Jak przystało na grę od Kairosoftu, Epic Astro Story nie jest tanią produkcją. Zarówno w Google Play, jak i AppStore trzeba zapłacić za nią ponad 12 złotych.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button