Apple Shooting – strzelaj z łuku do jabłka

Jeżeli dawno nie spotkaliście gry, która już po minucie powoduje u Was uczucie otępienia, powolnego odpływania i opadających powiek – Apple Shooting będzie najlepszym sposobem na poobiednią drzemkę. Aplikacja, o której jest ten wpis nie zasługuje nawet na to, aby patrzeć na jej ikonkę na swoim prywatnym, drogim ,,jabłuszkowym” urządzeniu.

Cała sztuka w Apple Shooting polega w wcelowaniu w jabłko. Na polanie widzimy dwóch panów. Jeden z nich trzyma łuk, drugi natomiast stoi po drugiej stronie z jabłkiem ,,przyklejonym” do czubka głowy. Naszym zadaniem jest naprężenie łuku, a  następnie strzelenie w okolice jabłka.

Jeżeli ta jakże trudna sztuka się nie powiedzie, strzała powędruje gdzieś w przestworza, lub spowoduje przebicie ciała człowieka – na wylot. Każdy z tych scenariuszy jest jednakowo nudny. Nie leje się krew, nie ma krzyków, wrzasków, ani niczego, co mogłoby nas ożywić.

Kiedy uda nam się trafić w owoc (a jest to bardzo proste, wystarczy bowiem umieścić palec za głową ochotnika, na wysokości jabłka), otrzymujemy premię punktową. Każda porażka skutkuje wykreśleniem wyniku i rozpoczęciem zabawy od zera.

W Game Center mamy szansę na sprawdzenie swoich rekordów z wynikami innych graczy. Grafika słaba, efekty dźwiękowe rodem z kołysanki. Hot Gniot roku.

Pobierz Apple Shooting jeśli musisz za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 1/10.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button